banner51

Acı Haber Yaylada Ulaştı

Mardin’in Dargeçit İlçesi’nde PKK’lı teröristlerin yola döşediği mayının patlaması sonucu şehit olan polis memuru 29 yaşındaki Akif Hatunoğlu’nun Adana’daki baba ocağına ateş düştü.

Acı Haber Yaylada Ulaştı
 
Osmaniye’nin Kadirli İlçesi nüfusuna kayıtlı olan şehit polisin ailesinin Adana’nın Sarıçam İlçesi’ne bağlı Esentepe Mahallesi’ndeki tek katlı bir evde oturduğu ve Pozantı İlçesi’nin Tekir Yaylası’nda tatilde oldukları belirtildi. İnşaatlarda sıvacılık yapan baba Hasan ile anne Sebiha Hatunoğlu, acı haberi yaylada aldı.
 
"ŞEHİT OLMAYA DEVAM EDERİZ"
 
Şehit polisin, ailenin tek erkek çocuğu olduğu ve 2 kız kardeşi bulunduğu belirtildi. Sebiha adında 1.5 yaşında bir kızı bulunan ve eşi Semra ikinci çocuğuna hamile olan polis  Akif Hatunoğlu’nun sosyal paylaşım sitesi Facebook sayfasında son paylaşımı, görev yaptığı Dargeçit İlçesi’ndeki Şehit Ozan Demirkollu Polis Merkezi Amirliği’nin tabelası önünde çektiği fotoğraf oldu. 6 yıllık polis Hatunoğlu’nun, diğer meslektaşları gibi paylaştığı siyah zemin üzerinde polis ambleminin bulunduğu "Sessiz olun...!!! Polisler şehit oluyor!!! Vicdanı olmayanlar!! Huzur içinde uyumaya devam edin!!! Siz bilmezsiniz ama bizler sizin için şehit olmaya devam ederiz!!!" yazılı bir kolaj dikkat çekti.
 
Bu fotoğraf, şehidin Facebook sayfasına girenlerin de dikkatini çekti ve kısa sürede paylaşım rekoru kırdı.
Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2015, 12:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER