Abd Vizesi Alacaklar Dikkat !

ABD İstanbul Başkonsolosluğu Konsolosluk Bölümü’nde yapılacak tadilat nedeniyle vize ve ABD vatandaşlığı hizmetleri 29 Kasım-4 Aralık 2013 tarihleri verilemeyecek.

Abd Vizesi Alacaklar Dikkat !

 

ABD İstanbul Başkonsolosluğu’nun, Konsolosluk Bölümü-Vize ve ABD Vatandaşlığı Hizmetleri’nin 29 Kasım-4 Aralık 2013 tarihleri arasında tadilat dolayısıyla kapalı olacağı bildirildi. Bu süre içerisinde, acil olan ABD vatandaşlığı hizmetleri devam edecek ancak vize hizmetleri verilmeyecek.
 
Konsolosluk tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi,
 
“ABD İstanbul Başkonsolosluğu, Konsolosluk Bölümü (Vize ve ABD Vatandaşlığı Hizmetleri) 29 Kasım-4 Aralık2013 tarihleri arasında tadilat dolayısıyla kapalı olacaktır. Bu süre içerisinde, acil olan ABD vatandaşlığı hizmetleri devam edecektir. Ancak vize hizmetleri verilmeyecektir. Acil yardıma ihtiyacı olan bir ABD vatandaşı iseniz, konsolosluğa ACS_Istanbul@state.gov adresinden veya 0212 335 90 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Vize hakkındaki sorular acil kabul edilmemektedir. Konsolosluk Bölümü (Vize ve ABD Vatandaşlığı Hizmetleri) 5 Aralık’ta olağan şekilde hizmet vermeye başlayacaktır. Bu durumun yaratabileceği aksaklıklardan dolayı özür dileriz. Bu süre zarfında göçmen ve göçmen olmayan vize hizmetleri Ankara’dan yürütülmeye devam edecektir. Ankara göçmen olmayan vize randevuları için 0850 252 63 55’i arayabilir veya https://usvisa-info.com/tr-tr/selfservice/ss_country_welcome adresini ziyaret edebilirsiniz” denildi.
Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2013, 16:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER