banner51

9 Yaşındaki Kıza Taciz İddiasıyla Tutuklandı

Aydın’ın Bozdoğan İlçesinde, bisikletinin lastiğini şişirtmek için kendisine gelen 9 yaşındaki M.A.’yı elle cinsel taciz ettiği iddiasıyla jandarma tarafından gözaltına alınan 60 yaşındaki M.K. sevk edildiği adliyede tutuklandı.

9 Yaşındaki Kıza Taciz İddiasıyla Tutuklandı
Koyuncular Mahallesi’nde annesinden ayrı olan babası Mustafa A. ile yaşayan ilkokul öğrencisi M.A.’ya, geçen 19 Haziran’da, iddiaya göre, bisikletinin tekerini şişirtmek için evine gittiği çiftçilik yapan komşuları M.K., elle cinsel tacizde bulundu. Daha önce de M.K.’nin kendisine pek çok kez cinsel tacizde bulunduğunu ileri süren M.A., yaşadıklarını İzmir’deki annesi Bahar A.’ya anlattı. Eşiyle boşanma davası süren Bahar A., durumu Koyuncular Mahallesi Muhtarı Davut Çelik ile jandarmaya bildirdi. Şikayet üzerine jandarma M.K.’yi gözaltına aldı. Jandarmadaki ifadesinde kendisine yöneltilen suçlamaları kabul etmeyen M.K., işlemlerinin ardından Bozdoğan’da adliye bulunmadığı için Nazilli Adliyesi’nde sevk edildi.
 
Adliyedeki ifadesinde, "Taciz etmedim. Bisikletin tekerini şişirmek isterken yanlışlıkla kolum değdi" diyen M.K. tutuklandı. Pedagog eşliğinde ifadesine başvurulan M.A.’nın neden daha önce cinsel tacize uğradığını ailesine anlatmadığının sorulması üzerine, "Babama söyleseydim. O amcayı öldürür, hapse girerdi. Babamın hapse girmesinden korktuğum için yaşadıklarımı bir süre kimseye söyleyemedim" dediği öğrenildi.
 
Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2017, 11:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER