banner24

6 Kaçakçı Adalete Teslim

Şanlıurfa’da, polis tarafından düzenlenen 3 operasyonda 990 uyuşturucu hap, 2 bin paket kaçak sigara ile 440 bin sigara kağıdı ele geçirildi, 6 kişi gözaltına alındı.

6 Kaçakçı Adalete Teslim

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi polisleri, kaçakçılığın önlenmesine yönelik kent girişinde uygulama noktası oluşturdu. Gece geç saatlerde, Van’dan gelen bir kamyon uygulama noktasında durduruldu. Polisin yaptığı aramada, kamyonun kasasına gizlenmiş 440 bin boş sigara kağıdı ile 2 bin paket kaçak sigara ele geçirildi. Kamyon sürücüsü Ahmet D. ile yanında bulunan Sıddık D., Abdi K. ve Sabri Ö. gözaltına alındı.

Polis, aynı gece Akçakale yolu üzerinde düzenlediği ikinci operasyonda ise motosikletiyle ilerleyen Serhat Ç.'yi durdurdu. Polis, üst aramasında 990 captagon uyuşturucu hap ele geçirdiği Serhat Ç.'yi gözaltına aldı. Son operasyonda ise Bedih T. adlı şüpheli, üzerinde 13 gram esrar ile yakalandı. Daha önce de uyuşturucu kullanmak ve hırsızlık suçundan polis kaydı bulunan Bedih T., sorgulanmak üzere Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi'ne götürüldü.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2012, 11:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER