58 Yıllık Eşine Aldığı Çiçekle Sevgililer Gününü Kutladı

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde, 79 yaşındaki İsmail Tuna, 58 yıllık eşi 78 yaşındaki Yüksel Tuna’ya çiçek vererek sevgililer gününü kutladı.

58 Yıllık Eşine Aldığı Çiçekle Sevgililer Gününü Kutladı
Gemilerde uzun yıllar kaptanlık yaptıktan sonra demir çelik fabrikasında çalışıp emekli olan İsmail Tuna, şeker, tansiyon ve kalp hastası olduğu için evden dışarı çıkamayan 58 yıllık eşi Yüksel Tuna’yı 14 Şubat Sevgililer Günü’nde aldığı çiçek ile mutlu etti. Denizci olduğu için eşinin kendisini yıllarca çok beklediğini ve her sevgililer gününü mutlaka kutladıklarını ifade eden İsmail Tuna, 2 çocuk ve 6 torun sahibi olduklarını, birbirilerine duydukları aşkın ve sevginin hiç bitmediğini söyledi. 58 yıldır bitmeyen aşklarının sırrını muhabbet, sevgi ve saygı olarak açıklayan İsmail Tuna, "58 yıldır eşime hep çiçek getiririm. Herkese mutlu yıllar, uzun ömürler, esenlikler temenni ederim. Birbirimize sevgi ve saygıda kusur etmeyiz. Her evde ufak tefek kusurlar oluyor, ama 5 dakika geçmeden barışıyoruz hemen. Eşimi halen seviyorum. Hastalıkta, sağlık öyle imza verdik zamanında. Bu sadece nikahta kalmadı, mezara kadar devam edecek" dedi.
 
Yüksel Tuna ise hemen hemen her sevgililer gününde kendisine çiçek aldığını ve birbirilerine duydukları aşk nedeniyle sevgilerinin hiç bitmediğini söyledi.
Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2015, 19:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER