banner9

5 Bin Öğretmene Bisiklet Müjdesi

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, kentte yaşayan yaklaşık 5 bin öğretmene bisiklet hediye ederek, ’Haydi Okula Bisikletle’ kampanyasını başlatacaklarını söyledi.

5 Bin Öğretmene Bisiklet Müjdesi
İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen bowling turnuvasına katıldı. Bir alışveriş merkezindeki bowling salonunda düzenlenen turnuvada 55 okuldan 300 öğretmen bowling keyfi yaşadı. 
 
İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan öğrencilere 20 binden fazla bisiklet hediye ettiklerini, bu kez de öğretmenlere bisiklet hediye edeceklerini belirterek şöyle dedi:
 
"İzmit’te yaşayan öğretmenlerimizin her birine bir bisiklet hediye edilerek, ’Haydi Okula Bisikletle’ kampanyamızı yapacağız. Yaklaşık 5 öğretmenimiz var. Biz her yıl 5’inci sınıflar için 5 bin civarında bisiklet alıyorduk. Şimdi 10 bine yakın bisiklet siparişimizi verdik. İnşallah önümüzdeki yılın sonuna varmadan öğretmenlerimize bisiklet hediye etmiş olacağız. Öğretmenlerimiz her zaman en güzelini hak ediyor. Bu sembolik bir hediye. Bunu da Türkiye’de ilk defa biz yapıyoruz. Bunu yaptığımızda tüm Türkiye’deki belediyeler de öğretmenlerine bisiklet hediye edecek." 
Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2015, 13:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER