42 Bisiklet Çalan Şüpheliler Yakalandı

Bolu’da polis ekiplerinin aylar süren çalışmasının ardından belirli dönemlerde 42 bisiklet çalan iki şüpheli yakalandı, bisikletler de sahiplerine teslim edildi.

42 Bisiklet Çalan Şüpheliler Yakalandı
Kent merkezinde belirli dönemlerde bisikletlerin çalındığı yönünde ihbarların artması üzerine polis ekipleri soruşturma başlattı. Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri kent merkezinde bulunan bisiklet tamiri ile bisiklet alım ve satımı yapan işyerlerinin çevresindeki mobese ve güvenlik kameralarını tek tek inceledi. Aylar süren çalışmaların ardından polis ekipleri bisikletleri çalan şüphelilerin kimliklerini tespit etti. Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri tarafından kent merkezindeki farklı mahallelerden 42 tane bisiklet çalan İ.A ve E.B, yakalanarak gözaltına alındı. Çalıntı bisikletleri satın aldığı belirlenen Ç.A., R.Y., E.G., H.A., N.A. ve İ.T. ise polis merkezindeki işlemlerinin ardından serbest bırakıldılar.
 
İki şüpheli Asayiş Şube Müdürlüğü’ndeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilirken, polis tarafından bulunan bisikletler de sahiplerine teslim edildi.
Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 17:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER