banner51

400 Bin Lira Çalan Temizlikçi Kadın Yakalandı

İstanbul’da cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Tuba Ş.’nin, temizlik yapmak için geldiği evinden 400 bin lira değerinde ziynet eşyası çaldığı iddiasıyla aranan Gönül F.(43) yakalandı. Şüphelinin evinde yapılan aramada evden çalınan ziynet eşyalarının bir bölümü ve çalınan paralar bulundu. Paralar arasında bulunan 10 Euro’luk bir banknotun üzerine Tuba Ş.’ye  hitaben yazıldığı öğrenilen bir not dikkat çekti.

400 Bin Lira Çalan Temizlikçi Kadın Yakalandı
İstanbul’da 20 Ağustos 2014 tarihinde Ortaköy’de meydana gelen olayda evinden hırsızlık yapıldığını söyleyerek polise başvuran Tuba Ş., evinden 400 bin lira değerinde ziynet eşyası ile bir miktar paranın çalındığını söyleyerek şikayetçi oldu. Polis olayla ilgili yaptığı soruşturmada hırsızlığın ortaya çıkmasından hemen önce eve temizlikçi kadın olarak gelen Gönül F.’yi aramaya başladı. Polis olaydan sonra ortadan kaybolan Gönül F’nin  izini önceki gün Sarıyer’de buldu. Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri tarafından eve yapılan baskında Gönül F.,  gözaltına alındı.
 
Polisin evde yaptığı aramada ise Tuba Ş.’nin evinden çalınan ziynet eşyalarının bir bölümü ile döviz olarak paralar ele geçirdi. Paralar arasında bulunan bir 10 EURO’luk banknotun üzerinde ise Tuba Ş.’ye hitaben yazılmış bir not olduğu görüldü. El yazısı ile yazıldığı için not tam olarak okumayan yazının altında  bir imza bulunduğu dikkatlerden kaçmadı. Poliste yapılan sorgusunda suçlamaları kabul etmeyen hırsız Gönül F., adliyeye sevk edildi.
Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2014, 15:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER