banner9

4 Aylık Ahmet Bebek Pendik'te Bulundu

Bağcılar’da arife günü alışveriş yapan ailesinin mağaza önüne bıraktığı bebek arabasından kaçırıldığı belirtilen 4 aylık Ahmet Davulcu, bulundu. Edinilen bilgiye göre, Ahmet bebek Pendik Çamçeşme Mahallesi Bülbül Sokak’ta ki 4 katlı bir binanın 4. katındaki evde, saat 18.00 sıralarında polis operasyonu sonucunda bulundu.

4 Aylık Ahmet Bebek Pendik'te Bulundu
4. KATTAN APARTMANIN HAVALANDIRMA BOŞLUĞUNA ATTILAR
 
Eve polisin geldiğini fark eden ikisi kadın 3 şüpheli bebeği, bulundukları 4 kattan evin tuvalet penceresinde apartmanın havalandırma boşluğuna attı. Polis ve bina sakinleri Ahmet bebeği düştüğü havalandırma boşluğundan kurtardı. Havalandırma boşluğunda bulunun su tesisatının arkasında olana bebeğin, kurtarma çalışması sırasında hasar görerek patlayan su borusu nedeniyle ıslandığı görüldü. Ahmet bebeği düştüğü yerden çıkartan bir kişinin, bebeğin ıslak kıyafetlerini çıkartarak kendi tişörtüne sardığı görüldü. Yaşananları bina sakinleri cep telefonlarıyla kaydetti. Ahmet bebek daha sonra Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Tedavi altına alınan bebeğin durumunun iyi olduğu öğrenildi.
 
GÖZLATINA ALINDILAR
 
Polis bebeğin bulunduğu ev ve çevresinde yoğun güvenlik önlemi aldı. Polis çevrede toplanan vatandaşları uzaklaştırdı. Evde bulunan ikisi kadın 3 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar ’Akrep’ olarak adlandırılan zırhlı polis aracına konularak, sorgulanmak üzere Üsküdar’da bulunan Çocuk Şube Müdürlüğü’ne getirildi. Gece sağlık kontrolünde geçirilen şüphelilerin sorguları devam ediyor.
 
BABA DAVULCU’NUN KONUŞMAKTA ZORLANDI
 
Ahmet bebeğin babası Lokman Davulcu, diğer oğlu Mehmet ile birlikte Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne geldi. Pendik’te bir eve yapılan operasyon sonucunda Ahmet bebek bulunarak Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirildi. Haberi duyar duymaz hastaneye gelen baba Lokman Davulcu kısa bir açıklama yaparak, "Bu işle uğraşan herkese çok çok teşekkür ederim, Allah razı olsun. Allah’a çok şükür durumu çok iyi" dedi. Baba Davulcu’nun konuşmakta zorlandığı görüldü.
 
Ailesi  ''Ahmet Bebek'' Sevinci Yaşıyor
Bağcılar’da arife günü alışveriş yapan ailesinin mağaza önüne bıraktığı bebek arabasından kaçırılan ve polisin düzenlediği operasyonla kurtulan 4  aylık Ahmet Davulcu’nun  Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki tedavisi devam ediyor.
 
Anne ve baba, sevincini Ahmet bebeğin görüntülerini yakınlarıyla paylaşarak yaşadı. Görüntülerde annenin Ahmet Bebeği kucağına aldığı görülüyor.
 
Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2016, 00:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER