23 Nisan'da Nikah !

23 Nisan'da Aşık Oldular. Aynı tarihte evlendiler.

23 Nisan'da Nikah !

 

Çiftin nikahına Sokak Oyunları Festivaline konuk olarak gelen öğrenciler de katıldı ve öğretmenlerini bu mutlu gününde yalnız bırakmadı
 
Konak Belediyesi’nin geçtiğimiz yıl düzenlediği Konak Uluslararası Çocuk Şenliği ve Sokak Oyunları Festivali sırasında tanışan Romanya vatandaşı öğretmen 33 yaşındaki Beatrıce Gabrıela Bratu ile İzmirli organizatör 39 yaşındaki İrfan Çeliker yaşamlarını yine 23 Nisan günü birleştirdiler. Çiftin nikahına Sokak Oyunları Festivaline konuk olarak gelen öğrenciler de katıldı ve öğretmenlerini bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.
 
Geçen yıl etkinliklere katılmak üzere Romanya heyeti ile İzmir’e gelen ve bir hafta boyunca devam şenlikler sırasında organizatör İrfan Çeliker arasında filizlenen aşk yine 23 Nisan günü nikah masasında taçlandırıldı. Konak Belediye Başkanı Dr.Hakan Tartan’ın Kültürpark Evlendirme Memurluğunda kıydığı nikahın şahitliklerini Batıgöz İcra Kurulu Başkanı Cenk Ayla ve Romanyalı öğretmen Bora Tudorita yaptı. Ömür boyu mutluluk dileyen ve evlilik cüzdanını Beatrıce Gabrıela Bratu’a teslim eden Başkan Tartan, Çeliker çiftinin evlilik yıldönümlerini bundan böyle her yıl Konak Belediyesi’nin düzenlediği şenliklerde kutlayacaklarını söyledi.
 
Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2012, 10:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER