banner9

2023 Lider Ülke Türkiye Platformu İftarda Buluştu

2023 Lider Ülke Türkiye Platformunun geleneksek olarak düzenlediği İftar programı üyelerin, konukların ve ailelerin katılımı ile gerçekleşti.

2023 Lider Ülke Türkiye Platformu İftarda Buluştu
İftar programına 2023 Lider Ülke Türkiye üyeleri ve ailelerinin yanı sıra Alpaslan Türkeş’in torunu Onurhan Hombiş, 21. dönem MHP Milletvekili Ahmet Çakar, İMAG A.Adayı olan Av. Mustafa Barlık ve davetliler katıldı.
 
"BİZLER AYDINLIK GELECEĞİN DONANIMLI BİREYLERİYİZ"
 
2023 Lider Ülke Türkiye Platformu dönem başkanı Alpaslan Şahinoğlu, "Biz 2023 Lider Ülke Türkiye Platformu olarak kocaman bir aileyiz. Konusunda uzman bir çok seçkin konuklarımızın da katılımı ile gerçekleştirmiş olduğumuz konferans, seminer, panel gibi bir çok programa hep birlikte imza attık. Platformumuzda akademik kariyeri olan birbirinden kıymetli Avukat, Doktor, Mimar, Mühendis ve Sivil Toplum Kuruluşlarında başarılı çalışmalara imza atmış genç dinamik ay yıldızlı bayrağın dalgalanmasından şeref duyan aydınlık geleceğin donanımlı bireyleriyiz" dedi.
 
AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ
 
Alpaslan Şahinoğlu, "Rahmet ve merhamet ayı Ramazan ayında bile ne yazık ki Şehit haberleri alıyoruz. Bu vesile ile 2023 Lider Ülke Türkiye Platformu olarak aziz Şehitlerimizi rahmetle anıyor acılı ailelerine sabır diliyoruz. Dün olduğu gibi bu günde her zaman devletimizin, milletimizin, polis ve askerimizin her zaman yanında, vatan hainlerinin karşısında olacağız” dedi.
 
"ÇALIŞMALARINIZI TAKİP EDİYORUZ"
 
İftar programının onur konuğu olan Alpaslan Türkeş’in torunu Onurhan Hombiş ve 21. Dönem MHP Milletvekili Ahmet Çakar,“2023 Lider Ülke Türkiye Platformunun çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Genç dinamik ülke sevdalısı bireylerin bir araya gelerek kurmuş oldukları platform çok güzel yerlere gelecek” ifadelerini kullandılar.
Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2016, 16:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER