banner51

2 Saat Sonra Baygın Bulundu

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde, sürücü belgesi olmayan ve direksiyon başına alkollü geçen 40 yaşındaki İsmail A. kaza yaptı. Araçta hasar meydana gelirken kendisi yara almadan kurtulan İsmail A., 2 saat sonra sokakta baygın bulundu.

 2 Saat Sonra Baygın Bulundu
Öğle saatlerinde otomobiliyle kaza yaptıktan sonra alkollü ve ehliyetsiz araç kullanmaktan polisin para cezası uyguladığı İsmail A., 2 saat sonra Devrim Bulvarı’ndaki otomatik para çekme makinelerinin olduğu alanda baygın bulunduHaber verilmesiyle gelen 112 Acil Servis ekibinin yaptığı kontrolde, yanında poşet içinde bira şişeleri olan İsmail A.’nın alkolden bayıldığı belirlendi. Sağlık görevlileri, İsmail A.’nın yüzüne su dökerek ayıltmaya çalıştı. Kısa süre gözlerini açan İsmail A., daha sonra tekrar bayıldı. 
 
Cüzdanında kendi kimliğinin yanında başka kişiler adına düzenlenmiş kimlik ve pasaport da bulunan İsmail A., daha sonra ambulansla hastaneye kaldırıldı. Polis, sahte kimlik ve pasaportlar nedeniyle durumundan şüphelendiği İsmail A. ile ilgili soruşturma başlattı.
Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2014, 18:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER