2 Genç Kıza Cinsel Saldırıda Bulunan Şüpheli, Gizlendiği Ahırda Yakalandı

Bursa’da, 7 ve 9 Temmuz tarihlerinde yol ortasında iki genç kıza cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla polis tarafından aranan Ferhat K., gizlendiği hipodromdaki ahırda yakalanarak gözaltına alındı. Genç kızlar, şüpheliyi teşhis etti.

2 Genç Kıza Cinsel Saldırıda Bulunan Şüpheli, Gizlendiği Ahırda Yakalandı
İlk olay, 7 Temmuz günü saat 19.00 sıralarında merkez Nilüfer İlçesi Hipodrom Kavşağı’nda meydana geldi. Ö.K.’ya saldıran şüpheli, genç kıza sarılıp yere yatırdıktan sonra pantolonunu çıkarmaya çalıştı. Saldırgan, genç kızın pantolonunu çıkarmaya çalışırken, yoldan geçen U.D. adlı genç olaya müdahale etti. Boğuşma sırasında saldırgan, U.D.’nin cep telefonunu alarak kaçtı.
 
İkinci olay, 9 Temmuz günü 23.30 sıralarında yine Nilüfer İlçesi Altınsehir Metro İstasyonu’nda meydana geldi. Şüpheli bu kez, B.Ş. adlı genç kızı, yere yatırıp dudağından öpüp, giysilerini çıkarmak istedi. Saldırgan bu olaydan sonra da kaçtı.
 
Her iki olayla ilgili soruşturmayı sürdüren İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri, saldırganın Ferhat K. olduğunu belirledi. Saldırganı takibe alan ekipler, bugün öğleden sonra hipodromda kaldığı ahırda gözaltına aldı.
 
Her iki olayın mağduru genç kızlar, yakalanan Ferhat K.’yı teşhis etti.
 
Olayla ilgili çok yönlü soruşturma sürdürülüyor.
Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2015, 18:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER