14 Yaşındaki Çocuk, Elini Kaptırdığı Kıyma Makinesiyle Hastaneye Geldi

Sultangazi'de bir kebap salonunda çalışan 14 yaşındaki Burak Ç., elini kıyma makinesine kaptırdı. Olay yerine gelen itfaiye ve sağlık ekipleri, çocuğu kolunu kaptırdığı kıyma makinesi ile hastaneye kaldırdı.

14 Yaşındaki Çocuk, Elini Kaptırdığı Kıyma Makinesiyle Hastaneye Geldi

 

Olay, dün saat 22.30 sıralarında 50. Yıl Mahallesi B Caddesi 6 numarada bulunan bir kebap salonunda meydana geldi. Restoranda okul harçlığını çıkarmak için çalıştığı iddia edilen Burak Ç., elini kıyma makinesine kaptırdı. Parmakların kurtarılması için olay yerine 112  ve itfaiye kurtarma ekipleri çağrıldı. Sağlık ekipleri, önce Burak Ç.'ye uyuşturucu iğne yaptı. Yarım saat Burak Ç.'nin kolunu kıyma makinesinden çıkarmaya çalışan ekipler sonuç alamadı. Aşırı kan kaybeden çocuk, elindeki makineyle Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Uzun uğraşlar sonucu eli kurtarılan Burak Ç., hastanede tedavi altına alındı. 
 
Burak Ç.'nin olay esnasında kebap salonunun mutfak bölümünde kıyma yaptığı, dalgınlıkla elini makineye kaptırdığı belirtildi. Burak Ç.'nin kebap salonunda okul harçlığını çıkarmak için öğleden sonraki mesaide görevli olduğu ve yaklaşık 6 aydır çalıştığı öğrenildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
 
Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2012, 09:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER