112 Çalışanlarından 112 Öğrenciye Yardım

İzmir 112 Komuta Kontrol Merkezi’nde görevli Acil Tıp Teknisyeni Müjde Dindar, kendisi gibi 112 çalışanlarının katıldığı kampanyayla topladığı giysi ve ayakkabıları, Gaziantep’te ihtiyaç sahibi 112 öğrenciye dağıttı.

112 Çalışanlarından 112 Öğrenciye Yardım
İzmir’de görevli Müjde Dindar, 112 çalışanlarıyla birlikte ihtiyaç sahibi öğrenciler için kampanya başlattı. Geçen yıl Bingöl’deki öğrencilere yardım eden Dindar, bu yıl da sosyal medya üzerinden düzenlediği kampanya kapsamında 112 öğrenci için yardım topladı. İzmir, Antalya ve Isparta’da görevli 112 çalışanlarının desteklediği kampanya ile elde edilen ayakkabı, kaban, kazak ve oyuncaklar, Gaziantep’in Yavuzeli İlçesi’nin Ballık Mahallesi’ndeki ilkokulda öğrenim gören 112 öğrenciye dağıtıldı. Gönüllü arkadaşlarının desteğiyle topladığı yardım paketlerini öğrencilere ulaştırmanın mutluluğunu yaşayan Dindar, "İzmir 112’de Acil Tıp Teknisyeni olarak çalışıyorum. İzmir, Antalya ve Isparta’da 112’de görevli arkadaşlarımızın desteğiyle bugün 112 öğrenciyi sevindirdik" dedi.
 
Aslen Bitlisli olan ve küçükken kendisinin de benzer yardımlar ile mutlu olduğunu anlatan Dindar, gelecek yıllarda da benzer kampanyalar ile ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaşmayı hedeflediğini kaydetti.
Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2015, 12:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER