banner51

10 Dakikada Göle Döndü

Edirne’de aniden bastıran sağanak yağmur nedeniyle birçok cadde ve sokak göle döndü. Ana arterlerde biriken yoğun yağmur suları sürücülerin trafikte ilerlemesini güçleştirirken, yağmura hazırlıksız yakalananlar ise saçak altına ve iş merkezlerine sığındı.

10 Dakikada Göle Döndü
 
Hava sıcaklıklarının 17 derece olduğu Edirne’de, aniden bastıran ve yaklaşık 10 dakika süren sağanak yağmur günlük hayatı olumsuz etkiledi. Ana arterlerde biriken yoğun yağmur suları sürücülerin trafikte ilerlemesini güçleştirirken, birçok cadde de göle döndü. Kıyık Caddesi’nden akan yağmur suları Talatpaşa Caddesi’nde yoğun su birikintilerine neden oldu. Yayalar yolun karşısına geçmekte güçlük çekti. Bazıları ise ayakkabılarını çıkartarak yoğun sulardan geçebildi. Yağmura hazırlıksız yakalananlar saçak altı, durak ve iş merkezlerine sığındı.
 
KAR BEKLENİYOR
 
Meteoroloji verilerine göre hava sıcaklığının 10 derecenin altına düşeceği 2 gün boyunca kuvvetli sağanak yağış, Cumartesi gününden itibaren de karla karışık yağmur yağışı bekleniyor. Bu nedenle halkın sel baskınlarına karşı dikkatli olmaları istendi.FOTOĞRAFLI
 
 
Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2014, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER