Xiaomi akıllı yataklar ile yeni bir evreye geçti

Xiaomi firması tarafından tanıtılan akıllı yatak “8HMilan” ismiyle anılıyor. Bu yatakların kontrolünü tuş veya sesler aracılığıyla yapmanız mümkün. Böylece fazladan herhangi bir işlem yapmadan konforunuzu hemen yaşayabilirsiniz.

Xiaomi akıllı yataklar ile yeni bir evreye geçti

Bu ürünü cazip yapan en önemli faktörlerden birisi de hiç şüphesiz 5 farklı modda programlama imkanı. Bu modların tamamının kullanıcıların konforunu üst düzeye çıkarmak için oluşturulduğunu söyleyebiliriz. Bu modlar içerisinde televizyon izleme modu yer aldığı gibi yerçekimsiz ortam modu da buluyor.

Xiaomi şirketinin üretmiş olduğu akıllı yataklar; cam elyaf ve alaşımlı çelik malzemeden üretildiği için dayanıklıdır. Ayrıca bu tür maddelerin kullanması nedeniyle yıpranma minimalize edilmiş haldedir. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre 1000 kilograma kadar ağırlık taşınabiliyor. Yatağın kullanım ömrü ise en az 10 yıl. Burada kullanılan malzemenin son derece önemli olduğunu görüyoruz.

Kuruluş tarafından yapılan açıklamaya göre yeni akıllı yatak 3 Aralık tarihinden itibaren satın almaya açılacak. Xiaomi bu yeni yatağın fiyatını yaklaşık 285 dolar olarak belirledi. Şu an için bu yatağın yalnızca Çin pazarında bulunduğunu söyleyebiliriz. Muhtemelen kısa bir süre içerisinde diğer ülkelere de yayılacak. Peki sizce Xiaomi tarafından üretilen akıllı yataklar kullanıcı memnuniyeti sağlayabilecek mi? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER