banner51

WoW Hayranlarına Kötü Haber

Dünya genelinde geniş bir hayran kitlesi bulunan World of Warcraft’ın yapımcısı, oyunun devam versiyonu hakkında resmi bir açıklamada bulundu

WoW Hayranlarına Kötü Haber
Tüm zamanların en başarılı oyunlarından biri olarak görülen World of Warcraft’ın (WoW) halefi olması planlanan yeni oyun hakkında resmi bir açıklama geldi.
 
Oyunun yapımcısı Blizzard Entertainment, söz konusu yeni oyunun üretilmeyeceğini duyurarak serinin hayranlarını üzdü. Şirketin CEO’su Mike Morhaime, yaptığı açıklamayla haberi doğruladı.
 
1991 yılında ABD’nin Kaliforniya eyaletinde kurulan şirket, serinin ilk oyunu Warcraft’ı 1994 senesinde piyasaya sürmüş ve oyunun kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olmasının ardından World of Warcraft’ı piyasaya sürmüştü.
 
2004’te Warcraft’ın devamı niteliğindeki World of Warcraft’ı hayranlarıyla buluşturan şirket, serinin devamı niteliğindeki oyunu piyasaya sürmesi çok fazla kişi tarafından merakla bekleniyordu.
 
Enerjilerini başka projelere yönlendireceklerini açıklayan şirketin 10 yıl önce ürettiği WoW, dünya çapında 10 milyonun üzerinde bir kullanıcı sayısına sahip.
 
Kaynak: ntvmsnbc
Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2014, 13:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER