WhatsApp yenilikleri devam ediyor!

Google Play Beta Programı üzerinden sunulan yeni Android için WhatsApp güncellemesi ile uygulama 2.18.234 sürümüne yükseltilmiş durumda. Tabii ki yeni sürüm ile birlikte uygulama için yeni özellikler de ortaya çıktı. Bunların başında ise WhatsApp resim içinde resim özelliği yer alıyor

WhatsApp yenilikleri devam ediyor!

WhatsApp resim içinde resim özelliği neler sunuyor?

WhatsApp resim içinde resim özelliği şu an için geliştirme sürecinde olduğu için tüm kullanıcılara açılmış değil. Yani, WhatsApp güncellemesi yapsanız bile özelliği görme şansınız henüz mevcut değil.

İlk olarak iOS için WhatsApp uygulamasına gelen özellik sonunda sonraki güncellemeler ile Android kullanıcılarının da hizmetinde olacak. Bu sayede WhatsApp içerisinde YouTube ve Instagram videolarını resim içinde resim moduile görüntülemek mümkün hale gelecek.

Özellik aktif olduğunda, küçük resim ön izlemesinde bir Oynat sembolü görülecek. Yine de bunun özellik sunulduğunda değişebileceğini de hatırlatalım. Bu sembole tıkladığınızda uygulama size videoyu resim içinde resim modu ile gösterecek. Bu sırada siz de videoyu izlerken aynı zamanda sohbet içerisinde gezinmeye devam edebileceksiniz. Instagram videoları ile de çalışacak özellik, Instagram Hikayeler desteği sunmayacak.

(kaynak: shiftdelete.com)

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2018, 10:18
YORUM EKLE

banner47