MARVEL Future Fight’a Captain Marvel katıldı!

Yeni güncelleme sayesinde Mart 2019 tarihinde gösterime girecek filmdeki kahramanlar ve kostümleri oyuna eklenmiş olacak.

MARVEL Future Fight’a Captain Marvel katıldı!

Netmarble Corp. oyuncuların, süper hahraman aksiyon-RPG mobil oyunu MARVEL Future Fight'ta, yakında gösterime girecek MARVEL kahramanlarından Captain Marvel filmindeki yeni karakter tasarımlarını önceden oyun görebileceklerini duyurdu.

Şimdiye kadar yalnızca adı duyulan Captain Marvel, bir diğer adıyla Carol Danvers rolünde Brie Larson'a yer veren filmde, galaksinin en görkemli kahramanları, galaksiler arası bir savaşta kötülüğe karşı savaşacak.

KAHRAMANLAR İÇİN YEPYENİ KOSTÜMLER

MARVEL Future Fight oyuncuları filmde yer alan Nick Fury (Modern), Minn-Erva (Modern) ve Korath (Captain Marvel) gibi karakterleri oyunda oynayabilecek. Bunun yanı sıra, Captain Marvel, Ronan, Nick Fury ve Minn-Erva için filmden esinlenilen yeni tasarlanmış kostümler oyunda yer alacak. Yeni bir Captain Marvel Kostüm Koleksiyonu da oyuna eklenecek.

3 YENİ BÖLÜM EKLENECEK

Yeni karakterler ve kostümlerin yanı sıra, yeni bir MARVEL'den Captain Marvel temalı Efsanevi Savaşta, filmde görülen arka plan ve karakterlerden oluşan üç yeni bölüm olacak. Captain Marvel, Kategori-3'e yükseltilip yeni bir Nihai Yetenek alırken, Kaptan Marvel, Ronan, Nick Fury, Minn-Erva ve Korath için "Potansiyel Geliştirme" özelliği oyuna eklenecek.

Bu güncelleme ile ayrıca, Karakter Almanağına karakterler hakkında daha fazla bilgi görüntülenmesini sağlayan bir geliştirme geldi. Ayrıca, yeni bir Özel Görev Paketi ve CPT'ler de oyuna gelecek. Son olarak, hakkında ilerleyen günlerde daha fazla bilgi verilecek bir de Koleksiyoncu Kasası var.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER