LOL Finaline Hazırlanın!

Geçtiğimiz birkaç hafta içinde tüm dünya, League of Legends tarihindeki en güzel hareketlerden bazılarına ve neredeyse ürkütücü bir zekâ ile yapılan hamlelere tanık oldu. OMG’nin 1. Sezon’un şampiyonu Fnatic ile yaptığı 71 dakikalık kıran kırana maçı ve zaferin, merkeze vurulacak tek bir darbeye bağlı olduğu o heyecan dolu anları kim unutabilir?

LOL Finaline Hazırlanın!
 
 
Final maçı, yarı finallerden çıkacak iki deneyimli takım arasında 5 oyun üstünden oynanacak. Dünyanın en iyilerinin tozunu atıp bu aşamaya kadar gelebilen dört takım ise şunlar:
 
-Samsung Galaxy White (Kore)
-Samsung Galaxy Blue (Kore)
-Star Horn Royal Club (Çin)
-OMG (Çin)
 
Final serisinden galibiyetle çıkan takım, League of Legends’da erişilebilecek en üst aşama olan Sihirdar Kupası’nı elde etme gururuna sahip olacak. Kazanan takımın oyuncularının adları kupanın üstüne, önceki Dünya Şampiyonları olan Fnatic, TPA ve SK Telecom T1 K’nın adlarının yanına tek tek işlenerek ölümsüzleştirilecek. 
 
19 Ekim günü saat 08.30’da Dünya Şampiyonası Önizlemesi tekrar yayını yapılacak ve biter bitmez, Seul Sangam Stadyumu’ndan Dünya Şampiyonası açılış töreninin canlı yayını başlayacak. Açılış töreni, Kore’de o gün yaşanacak olan rekabetin boyutunu gözler önüne serecek. Geleneksel müzik performansı ve finale kalan takımların tanıtımlarının yer alacağı gösteride, Imagine Dragons da 2014 Dünya Şampiyonası’nın marşı olan “Warriors” şarkısını canlı olarak çalacak.
 
Saat 09.45 civarında ise, finalistler Vadi’de oynayacakları beş oyunun ilkine başlamak üzere yerlerini alacaklar. Kapanış gösterisinden sonra bizden ayrılmayın, çünkü muzaffer takımın üyeleriyle röportajlar ve 2014 Sezonu’nun destansı finaline ilişkin yorumlarla karşınızda olacağız. Canlı yayını kaçıranlar, etkinliğin tamamını yine aynı gün saat 20.00’daki tekrar yayınından seyredebilecek.
Tüm maçlar canlı ve Türkçe anlatımla LoL TV'de karşınızda olacak.
 
 

 

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2014, 14:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER