LimonHost yüksek hizmet kalitesi ile sektöre yön veriyor

Limonhost giderek artan hizmet kalitesi, uygun fiyat politikası ve hizmetlerindeki çeşitlilik sayesinde giderek genişleyen bir kitlenin ilk tercihi olmaya devam ediyor.

LimonHost yüksek hizmet kalitesi ile sektöre yön veriyor

LimonHost müşterilerine sunduğu farklı hosting paketleri arasında sınırsız hosting hizmetlerine de yer veriyor. Sınırsız hosting hizmetlerinden yararlanan LimonHost kullanıcıları; değişen ve artan ihtiyaçları karşısında disk alanında ya da aylık trafikte herhangi bir sınırlandırmaya tabi olmadan hizmet alabilme avantajından yararlanıyorlar. Son derece kullanışlı ve üst düzeyde fayda sağlayan bir hizmet olarak ön plana çıkan sınırsız hosting hizmeti sayesinde LimonHost kullanıcıları internet sitelerindeki kullanımın artmasına bağlı olarak herhangi bir sınırlama ile karşılaşmıyorlar ve hizmet kalitelerinin düşmesi riskini de devre dışı bırakmış oluyorlar. Aynı şekilde belirli bir limite ulaşıldığında siteye erişimin yavaşlaması, sayfaların yüklenememesi ya da geç yüklenmesi gibi olumsuz durumların yaşanması ihtimali de ortadan kaldırılmış oluyor.
 

Sınırsız hosting hizmetleri genellikle; aylık 500.000 civarında ziyaretçi beklentisi olan, yüksek oranda aktifliği bulunan internet siteleri için uygun bir hizmet olarak değerlendiriliyor. E-ticaret sitelerinde sınırsız hosting hizmetlerinin tercih edilmesi, yoğun şekilde ziyaret edilen bu platformlardaki hizmet kalitesinin devamlılığını sağlayan etkenlerden biri olarak kabul ediliyor. Sınırsız hosting hizmeti almayı tercih eden LimonHost kullanıcıları diledikleri kadar saf oluşturup bu sayfaları istedikleri hızda kullanma imkanından yararlanabiliyorlar. Projelerinin yazılım diline göre Linux ya da Windows platformlarını tercih eden LimonHost kullanıcıları disk ve trafik konusunda hiçbir sorun ve kısıtlama ile karşılaşmadan, yüklemelerini kolaylıkla gerçekleştirebiliyorlar.


İhtiyaçlarınıza En Uygun Paketler LimonHost’ta

Virtual Private Server yani VPS; fiziksel bir sunucuya ait olan RAM, CPU, disk gibi kaynakların sanallaştırılıp birden fazla sunucu haline gelmesi ile oluşturulabiliyor. Fiziksel sunucunun içerisinde yer alan VPS sunucuların içerisinde her bir sunucu için ayrılan kaynak limitleri bulunuyor. VPS hosting en popüler hosting hizmetlerinden biri olarak kabul ediliyor. Özel bir sunucu alanı sunmayan paylaşımlı hosting hizmetlerine göre daha güvenli ve stabil hizmetler sunuyor. Ayrıca tüm bir sunucu kiralamaya oranla daha ucuz ve küçük ölçekli oluyor.


VPS hosting çoğunlukla paylaşımlı hosting planlarındaki limitleri aşan, orta derecede trafiğe sahip olmakla birlikte bütün bir sunucu ihtiyacı bulunmayan web sitesi sahipleri tarafından tercih ediliyor. VPS hosting, kullanıcılara fiziksel bir sunucuyu taklit eden sanal bir sunucu sağlıyor ve makine birkaç kullanıcı arasında paylaşılmış oluyor. Sanallaştırma teknolojisinin kullanılmasıyla sunucunun işletim sistemine sanal bir katman yüklenmiş oluyor. Bu katman, sunucunun bölümlere ayrılmasını böylece her kullanıcıya kendi işletim sistemini ve yazılımını yükleme imkanını veriyor.


VPS hosting hizmetleri, paylaşımlı hosting sunucularına oranla daha hızlı ve daha güvenilir olmaları ile dikkat çekiyorlar. Diğer sunucuların sorunları ya da trafik artışları VPS hosting hizmetinden yararlanan kullanıcıları etkilemiyor. VPS hosting hizmeti alan kullanıcılar sunucularında root erişimine sahip oluyorlar. Tüm dosyalar ve veri tabanları sunucudaki diğer kullanıcılardan saklı olması nedeniyle gizlilik üst düzeyde sağlanıyor. Ölçeklenmesi kolay bir hizmet olması nedeniyle VPS hosting kullanıcılarının web siteleri büyüdükçe sunucu kaynaklarını kolay bir şekilde artırması söz konusu olabiliyor. Bununla birlikte VPS hosting hizmeti alan kullanıcıların, sunucularını yönetebilmeleri için daha fazla teknik bilgi ihtiyaçları bulunuyor. Sunucu düzgün bir şekilde yapılandırılmadığında güvenlik açıkları oluşması söz konusu olabiliyor.

LimonHost’un Avantajlı Fiyatlarından Yararlanmak İçin Bize Ulaşabilirsiniz

LimonHost’un kullanıcılarına sunduğu hizmetler arasında reseller hosting hizmeti de bulunuyor. Bu hizmet kapsamında LimonHost kullanıcıları WHM panel aracılığıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özelleştirebilecekleri hosting paketleri oluşturabiliyorlar. Kullanıcıların hosting paketleri LimonHost tarafından ücretsiz bir şekilde yedekleniyor. Son yedeklemeden sonra yapılan tüm önemli değişikliklerin korunmasını sağlayan LimonHost kullanıcılarının tüm önemli verilerini Backup hizmetiyle koruma altına alıyor. LimonHost, yeni kurumsal hosting hizmeti almaya başlayan müşterilerinin web sitelerini ücretsiz olarak taşıyor. LimonHost’un teknik ekini web sitesinin taşıma hizmetini kesintisiz bir şekilde gerçekleştirirken, kullanıcılar herhangi bir aksama ile karşı karşıya kalmıyorlar. Reseller hosting hizmetleri ile LimonHost kullanıcılarına sınırsız e-mail ve trafik desteği sağlıyor. Bu sayede LimonHost kullanıcıları kesintisiz ve hızlı hosting hizmetlerinden yararlanarak müşterilerinin web ihtiyaçlarını sınırsız bir şekilde yönetebiliyorlar.
 

Bayi hosting hizmetinden yararlanan LimonHost kullanıcıları, farklı cPanel hesapları açabilecekleri kendilerine ait bir hosting yönetim paneline sahip oluyorlar. Bu sayede müşterilerine yönelik farklı paketler oluşturabiliyor ve onlara ait cPanel hesap tanımlamaları yapabiliyorlar. LimonHost kullanıcılarının kendi yönetim panelleri üzerinden oluşturdukları cPanel hesapları birbirinden bağımsız şekilde çalışıyor.


LimonHost kullanıcılarının bayi hesaplarının tamamlanmasının ardından öncelikle cPanel paketleri oluşturmaları gerekiyor. Bu paketler ile cPanel hesaplarının disk alanları, alan adı, bandwth ve veri tabanı sayısı gibi limitleri belirlenmiş oluyor. Ardından kullanıcılar müşterilerine özel cPanel hesaplarını oluşturabiliyorlar. LimonHost’un Limon Bayi 20 ve Limon Bayi 50 paketlerinden yararlananların kullanılabilecekleri web sitelerinde ve disk alanında limitler bulunuyor. LimonHost Limitsiz Bayi paketi ise kullanıcıya ait bir paylaşımsız sunucu sağlıyor. Sunucudaki tüm yönetim kullanıcıya ait olup hosting paketleri oluşturabiliyor, limitsiz web sitesi barındırabiliyorlar.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2020, 14:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER