League Of Legends oyununda rakibe üstünlük kurma rehberi

League of Legends oyununda sıkça sorulan sorulardan biri de “Rakibime karşı nasıl üstünlük kurarım?” sorusu olmuştur.

League Of Legends oyununda rakibe üstünlük kurma rehberi

Basit düzeyde ki oyunculardan bıktıysanız ve ben kendi dişime göre bir rakip arıyorum ve onu alt etmek istiyorum diyorsanız elo boost türkiye de bulunmaktadır. Maç esnasında rakiplerinizden önde başlamak için seçeceğiniz koridor ve konuma göre neler yapmanız gerektiğini yazımızda sizlere en sade bir şekilde anlatıyoruz. Hazırsanız başlayalım.

League Of Legends’da Rollere Göre Taktik Önerileri

Support, ADC-  Öncelikle oyun başlangıcında karakterinize önerilen itemleri mağazamızdan alalım. Mağazamızdan aldığımız Support itemi bizim altın toplamakta çok yararımıza olacaktır. Support için öncelikle aldığınız item rakibe düz vuruşunuzda temas etmeniz halinde veyahut iteminizin özelliğine göre yük sonucunda minyon almanız sayesinde adc nizin ve sizin altın ve tecrübe kazanmanıza olanak sağlamaktadır. ADC’lerinizin minyonlarınıza itemlerinizin yükü olmadığı sürece dokunmayın bu hem takım arkadaşınızın rahatça rakibinize karşı üstünlük kurmasını kolaylaştırır. ADC nize karakterinizin özelliği gereğince hız, sağlık, mana gibi destekleri sağlayıp adcnizin kill aldığında siz asist yapmış olacaksınız ve bu sayede bir miktar altın ve tecrübe kazanacaksınız ve rahatlıkla üstünlük kurabilirsiniz. ADC oynadığınızda ise minyonlara son vuruş yaparak ve imkân oldukça mana kontrolü sağlayarak rakibi dürtmelisiniz.

MID, TOP LANE– Oyun başlangıcınızda itemlerinizi aldıktan sonra rakipleri ufak ufak dürterek minyonlara son vuruş atmaya çalışın ve çalılara totem atmayı kesinlikle unutmayın. Merkezinize geri dönüş yaptığınızda kontrol totemi almayı unutmayın. Çünkü Jungle kardeşimizin nereden geleceği hiç belli olmaz :). Minyon olarak üste geçtiğimizi anladığımızda hangi takım arkadaşınızın bulunduğu Lane için baskın yapabilirsiniz ve asist alsanız bile tecrübe ve altın kazancı sağlayıp rakiplerinizden yeterince üstün olacaksınız.

JUNGLE  - Oyun başlangıcında aldığınız jungle itemini orman canavarlarını rahatlıkla öldürmek için kullanabilirsiniz. İlk canavar kesiminizde takım arkadaşlarınızdan yardım alıp mümkün oldukça çarp atmadan kesmenizi tavsiye ederim 2. Ve 3. Canavarınızda çarp skilinizi kullanabilirseniz ve bu işlemleri yaptığınız gibi yampiri kesip uygun olan lane ye gang atmayı unutmayın.

500’den fazla başarılı hizmet ile profesyonel oyuncularımız tarafından hesabınız güvenle üst sıralara taşınabilir. uziboost olarak 65’ten fazla profesyonel oyuncu ile hizmetinizdeyiz. 7/24 Destek hizmeti sağlayarak siz değerli oyuncularımızın güvenini kazanıyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER