banner9

Google ile Himalayalar'ı Keşfedin

Google Creative Lab Araştırma Ekibi, yeni başlattığı uygulaması ile kullanıcılara Himalayalar'da gezintiye çıkma olanağı sunuyor. Bu gezilerde Google'ın Yeti'si size eşlik edecek.

Google ile Himalayalar'ı Keşfedin
Google, Google Maps servisi üzerinde kullanıcılara verdiği hizmetin kapsamını genişletmeye devam ediyor.
 
Daha önceki süreçte, Afrika'da safari, dünyanın bir çok köşesinden şehir turları Google Maps'in 3 boyutlu tur uygulaması ile kullanıcılara aktarılmıştı.
 
Google şimdi ise Creative Lab Araştırma Ekibi'nin yeni başlattığı uygulaması ile dünyanın en büyük ve en yüksek sıradağları Himalayalar'ı kullanıcılara sunuyor.
 
Google ile Himalayalar turuna çıkın
 
Bir ilk sıfatını taşıyan uygulamada, kullanıcılara Himalayalar Turu sırasında bir "Yeti" eşlik edecek.
 
Verne adındaki uygulamadaki Yeti; Paris, Rio De Janeiro, Grand Canyon'un ardından Himalayalar'da kullanıcılara rehber desteği sağlayacak.
 
Kullanıcıların 3D görüntüler eşliğinde deneyimleyecekleri Himalayalar, kişiselleştirilmiş bir uygulama deneyimi sunacak.
 
Kullanıcılar dağa girmelerinin ardından sahip olacakları harita ve yönergelerle, Verne'yi yönlendirerek dünyanın en büyük sıradağlarını keşfetmeye çalışacaklar.
 
Uygulamaya eğlence boyutu da katan Google, dağların zirvelerinden aşağı kayma, bir zirveden diğerine atlama gibi çözümleri de sunacak.
 
 
üKaynak:ShiftDelete

 

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2016, 10:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER