Galaxy S6 ve Xperia Z4 Geliyor

Galaxy S6, Xperia Z4, HTC One (M9) ve fazlası... İşte MWC 2015'te patlaması muhtemel bombalar!

Galaxy S6 ve Xperia Z4 Geliyor
Mobil dünyası için en önemli etkinlik, muhtemelen MWC. Geçen senenin Mobil Dünya Kongresi'nde Samsung Galaxy S5 ve Sony Xperia Z2 ile tanışmış, bunların yanında birçok tablet ve akıllı saati ilk kez görmüştük. MWC 2015'in de en az geçen seneki kadar büyük bir etkinlik olması bekleniyor.
 
MWC 2015'te Samsung Galaxy S6 gibi önemli cihazlarla tanışmamız olası. İşte Şubat ayında düzenlenecek olan etkinlikten beklenenler, görmek istediklerimiz.
 
İkinci nesil akıllı saatler
 
Aslında akıllı saatlerin en az üçüncü nesline ulaşmış durumdayız, ancak Android Wear'ın birinci neslinde olduğumuz kesin. Şimdiye kadar ortaya çıkan saatler iyi olsalar da geliştirilecek alanlar var.
 
Peki ne bekliyoruz, beklemeliyiz? Gerçek bir saate benzeyen saatleri memnuniyeGerçek bir saate benzeyen saatleri memnuniyetle karşılayacağız. Moto 360 ve LG G Watch R gibi dairesel tasarımların, daha ince çerçevelerle ve gövdelerle birleşmesini umuyoruz. Daha iyi bir pil ömrü de iyi olurdu, ancak artan çözünürlük ve güç gereksinimi dolayısıyla bunun olacağını sanmıyoruz
Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2014, 12:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER