FM 2015 Geliyor!

Football Manager 2015 yola çıktı, geliyor. Ancak bir farkla... FM bu sefer iş kişisel!

FM 2015 Geliyor!
SEGA® Europe Ltd ve Sports Interactive™ dünyanın dört bir yanındaki Football Manager™ hayranlarının beklediği haberi vermekten mutluluk duyar: Football Manager™ 2015, 7 Kasım 2014'te piyasada olacak.
 
Çok satan serinin en yeni oyunu öncekilere göre çok büyük yenilik ve geliştirmeler içerecek ve bunların büyük çoğunluğu da kulüp yönetimi deneyiminin daha kişisel ve özelleştirilebilir olmasını sağlayacak. Bu kişiselleştirme süreci santra vuruşundan önce, hatta menajer ilk işini kabul etmeden bile önce başlayacak. Günümüz futbol dünyasında menajerler farklı stillere sahipler ve Football Manager 2015 de bunu yansıtmak için oyunculara ne tür bir menajer olmak istediklerini soracak.
 
Zamanının büyük kısmını antrenman sahasında futbolcularla doğrudan iletişim kuran bir 'eşofmanlı menajer" mi olacaklar, yoksa zamanının çoğunu taktiklere ve futbolcu alımına ayırmış 'taktik menajer' mi? Belki de bu ikisinin karışımı olmak isteyecekler? Bu yenilik seride ilk kez menajerlerin futbolcularla birlikte antrenman sahasına çıkmasını sağlayacak. Menajerlik stilini belirleme yeteneği Football Manager 2015'le gelen yenilik ve geliştirmelerden yalnızca birisi ve yeniliklerin çoğu uzun vadede ortaya çıkacağından ilk başlarda fark edilmeyebilecek.
 
Football Manager 2015'in ciddi değişikliğe uğrayan diğer özelliklerine örnekler:
 
- Finans yönetimi 
- İş görüşmeleri 
- Menajer geçmişi ve profil 
- Medya etkileşimi 
- Futbolcu rolleri 
- Futbolcu arama ve gözcülük 
- Tercih Edilen Futbolcu Hareketleri (PPM) 
- Antrenman
 
Football Manager 2015, Windows PC, Mac ve Linux için 7 Kasım 2014'te piyasada olacak.
 
Kaynak: Chip
Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2014, 09:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER