FIFA 19 fiyatı olay oldu!

Konami’nin geçtiğimiz günlerde PES 2019’a Spor Toto Süper Lig’i ekleyeceğini açıklamasının ardından oyunun fiyatına zam yapması büyük tepkilere yol açarken, ön siparişe sunulan FIFA 19 serisinin fiyatıda büyük tepki görüyor

FIFA 19 fiyatı olay oldu!

Yaşananları özetlemek gerekirse, PES 2019’un 179 TL olan ön sipariş fiyatı , Türk oyuncuları sevindiren Spor Toto açıklamasının ardından 259 TL oldu. Oyunun David Beckham Edition ve Legend Edition sürümleride bu zamdan etkilendi.

FIFA 19 fiyatları büyük olay oldu!

PES 2019’un doğrudan rakibi olan FIFA 19 ise çok daha yüksek bir fiyat etiketine sahip. Oyunun standart sürümünü satın almak isteyen PS4 sahiplerinin 359 TL karşılığında ön sipariş vermesi gerekiyor. Şampiyonlar sürümü 449,99 TL olan FIFA 19’un Ultimate sürümü ise tam tamına 500 TL ön sipariş fiyatına sahip.

18 Eylül tarihinde yayınlanacak olan FIFA 19’un fiyatını gören oyuncular büyük tepki gösteriyor. Bu fiyata değecek bir yeniliğinin sunulmamasından yakınan oyuncular, FIFA 18 ile FIFA 19 bu fiyata değecek bir fark olmadığını belirtiyor.

Ekşi sözlük gibi platformlarda tartışmalar devam ederken, maalesef tepkilere rağmen indirim beklenmiyor. Küçük bir değerlendirme yapmak gerekirse, şu anda FIFA 19 Ultimate’nin fiyatı asgari ücretin üçte birine tekabül ediyor.

(Kaynak: Shiftdelete.net)

YORUM EKLE

banner47