Apple’dan 1.000 TL’lik bataryalı kılıf!

Apple, iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone Xr modelleri için Smart Battery Case ürünlerini bugün satışa sundu. 999 TL’den satışa sunulan Smart Battery Case modellerinin detayları haberimizde.

Apple’dan 1.000 TL’lik bataryalı kılıf!

Apple’ın, iPhone 7’den sonra üretmediği bataryakılıf ürünlerinin, yeni iPhone’lar için yeniden üretileceği söyleniyordu. Bu iddialar doğru çıktı ve Apple bugün sessiz sedasız iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone Xr modelleri için Smart Battery Case ürününü satışa sundu. Peki, 999 TL’den satışa sunulan bu bataryalı kılıflar neler sunuyor?

Smart Battery Case, Qi sertifikalı şarj aygıtlarıyla uyumlu olması ile dikkat çekiyor.. iPhone’unuzu ve Smart Battery Case’i aynı anda şarj edebiliyorsunuz.

iPhone Xs Max için Battery Case; 37 saate kadar konuşma süresi, 20 saate kadar internet kullanımı ve 25 saate kadar video oynatma süresi sunuyor.

iPhone Xs için Battery Case; 33 saate kadar konuşma süresi, 21 saate kadar internet kullanımı ve çok daha uzun ses çalma ve video oynatma süresi sunuyor.

iPhone Xr için Battery Case ise 39 saate kadar konuşma süresi, 22 saate kadar internet kullanımı ve çok daha uzun ses çalma ve video oynatma süresi sunuyor.

Siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olan 999 TL’lik bataryalı kılıfların kaç mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olduğunu henüz bilinmiyor. Fiyatı ile oldukça tepki toplayacak olan bu kılıfları almanın pek akıl karı olmadığını düşünüyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER