banner51

Yıldız Projelerini Açıkladı!

Bucaspor'da 17 Aralık'ta yapılacak olağanüstü genel kurulda başkanlığa adaylığını koyan 2'nci Başkan Abdülaziz Yıldız, projelerini açıkladı.

Yıldız Projelerini Açıkladı!
Öncelikli hedefinin transfer yasağını kaldırmak olduğunu belirten Abdülaziz Yıldız, göreve gelir gelmez eski futbolculara olan 1 milyon 139 bin Euro'yu ödeyeceklerini söyledi, "Ekonomik yönden güçlü bir yönetim oluşturuyorum. Listem yüzde 90 hazır. Bu borç yükünden kurtulmak adına herkes maddi olarak katkı koyacak. Bucaspor'u bataktan kurtaracağız" dedi.
 
Alacakları için Futbol Federasyonu'na başvuran oyuncuları takımda tutacağını ifade eden Abdülaziz Yıldız, "Futbolcu kendisini garantiye almak için böyle davranıyor. Kimse ayrılmayacak" diye konuştu. Bucalılar'la takımı bütünleştireceklerini sözlerine ekleyen Yıldız, şu görüşleri savundu:
 
"Geçmişe takılıp kalmak kimseye bir şey kazandırmaz. Eski yöneticiler hata yapmış olabilir. Birlikte yeni bir sayfa açalım. Şu anda 6'ncı sıradaki Elazığspor'la aramızda 5 puan var. Bu takım takım sezon sonunda play off oynayacak. Herkes buna inansın."
 
 
 
Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2014, 14:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER