'Yeniden Çıkışa Geçeceğiz'

Mersin İdmanyurdu Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, son haftalarda alınan kötü sonuçların hiç bir mazereti olmadığını belirterek, "Ortada hiçbir neden yokken bu düşüşü anlamış değiliz. Rehavete kapılamayız, 2-3 maç kazanıp rahatlamak zorundayız" dedi. 

'Yeniden Çıkışa Geçeceğiz'
Takımda bir rahatlık, bir rehavet ortamının oluştuğunu kaydeden Kahramanlı, "Yönetim olarak bunun farkındayız. Tabi bunun nedenlerini irdelemek zorundayız. Teknik heyet ve futbolcularla bu düşüşün nedenlerini tartışacağız. Daha önümüzde 10 hafta var. Bu kadar kolay kaybetmemeliyiz" şeklinde konuştu.
 
Trabzonspor ile Mersin’de oynadıklarını ve 5-1 gibi farklı bir skorla yenildiklerini hatırlatan Kahramanlı, şöyle devam etti "Aynı Trabzonspor, Gaziantepspor’a 2-0 mağlup oldu. Demek ki, işinizi iyi yaparsanız başarı geliyor. O maçta çok kötüydük Mersin İdmanyurdu olarak. Aynı şekilde Eskişehirspor maçında da iyi değildik, kötü oynadık. Kazanmamız gereken maçları kazanamadık. Ama bundan sonraki süreci iyi değerlendirmeliyiz. Bu hafta sahamızda oynayacağımız Gazintepspor maçı bu anlamda bizim için final maçı olacak. İnanıyorum ki, taraftarlarımızın da desteği ile bu maçı alarak çıkışa geçeceğiz."
 
Ligde kendileri için herhangi bir tehlikenin söz konusu olmadığını da dile getiren Kahramanlı,  "Ancak, rehavete de kapılamayız. Daha önümüzde oynayacağımız çok maç var. 2-3 maç kazanıp rahatlamak zorundayız. Artık geriye gidiş yok. Futbolcularımızın da bunun farkında olduğuna inanıyorum. Herkes işini iyi yapmak zorunda. Ben Gaziantepspor maçıyla yeniden çıkışa geçeceğimize inanıyorum. Bu saatten sonra hedefimiz hep daha yukarılar olmalı" dedi  
Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2015, 14:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER