banner9

Yeni Kortlara Yakışır Açılış

Geçtiğimiz ay yenilenme çalışmalarına başlanan Küçük Kulüp tenis kortları planlandığı gibi bir aylık çalışma süresinin ardından Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu’nun ev sahipliğinde törenle hizmete girdi.

Yeni Kortlara Yakışır Açılış
Türkiye’nin sayılı tenis kortlarından olan tesisin açılışını Küçük Kulüp Yönetim Kurulu ve Onur Kurulu Üyeleri, Türkiye Tenis Federasyonu İzmir İl Temsilcisi Bülent Necimoğlu, Küçük Kulüp Divan Kurulu Başkanı ve İZKA Kalınma Kurulu Başkanı Kemal Çolakoğlu birlikte yaptı.
Son sistemle inşa edilen Küçük Kulüp tenis kortları yumuşak zemini ile sakatlanmaları en aza indiren, yağmurdan etkilenmeyen, doğa ile dost özellikleri ile üyelerine daha keyifli bir ortamda tenis oynama olanağı sunacak.
 
Törende TTF İzmir Temsilcisi Bülent Necimoğlu, kulübün sponsorları Can Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sinan Can, Ontan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öktem, Küçük Kulüp Başkan Yardımcıları Arda Yağcı, Ahmet Aslaner’e katkılarından dolayı teşekkür plaketleri takdim edildi.
 
"Derneğimizin temel direği tenistir"
 
Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik yaptığı konuşmasında “Göreve geldiğimizde ilk iki yıllık öncelikli hedefimiz sosyal açıdan kulübümüzü kalkındırmak oldu. Verdiğimiz davetler, içerikli sohbetler-paneller, üye ilişkilerini kuvvetlendirme, genç üyelerin katılımı, eski üyelerimizin tekrar kazanımı, kulübümüze aidiyet hissi kazandırma ve benzeri birçok nokta ile kulübümüzü bir STK tarzında yönetmeye çalıştık. Üye portföyü ile İzmir’imiz hatta Türkiye’nin sayılı kulüplerinden olan derneğimizin temel direği tenistir. Bu nedenle artık yatırım ayağımızı kulübümüzün ana direği olan tenise yönlendirmemiz gerektiğini düşündük. Şu an dünya tenisinin 1 numaralı toprak kort sistemi olan antuka kort sistemini kulübümüze kazandırmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Yenilenen kortlarımız kulübümüze ve Türk tenisine hayırlı olsun.” dedi
Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2016, 11:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER