'Yan Topların Kurbanı Olduk'

Mersin İdmanyurdu teknik direktörü Rıza Çalımbay, Trabzonspor karşısında aldıkları yenilginin üzüntüsü yaşadıklarını belirtti, "Yan topların kurbanı olduk" dedi.

'Yan Topların Kurbanı Olduk'
Haftalık basın toplantısında açıklamalarda bulunan Rıza Çalımbay, önce Trabzonspor teknik direktörü Vahid Halilodzic ile arasında geçenlere açıklılık getirdti. Çalımbay, bu konuda şunları söyledi:
 
"Benim Trabzonspor teknik direktörü ile aramda hiçbir anlaşmazlık yok. Sonuçta meslektaşız ve ben bu gibi durumları pek doğru bulmuyorum. Futbolda saygı, olmazsa olmazlardan biridir. Fakat benim futbolcularıma rakip takımdan birisi veya dışarıdan herhangi birisinin sözlü ya da bedensel olarak saldırısı söz konusu olduğunda ben buna kesinlikle müsaade etmem."
 
Müsabakada mağlubiyeti hak ettiklerini tekrarlayan Rıza Çalımbay, karşılaşmada mücadele yönünde hiçbir sıkıntılarının olmadığını vurgularken de şöyle konuştu:
 
"Fakat, yan toplarda pasif olmamız bize mağlubiyeti getirdi. Soyunma odasında üstüne basa basa söylememize rağmen yan toplara engel olamadık. Bu açıdan dolayı yenilgiyi hak ettiğimizi düşünüyorum. Yan topların kurbanı olduk. Bundan sonra bu hataya düşmememiz gerekir."
 
Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2014, 16:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER