Vittek Planı

Golcü arayışlarını sürdüren Bordo-Mavililer mevcut oyunculardan da üst düzeyde faydalanmayı planlıyor. Şenol Güneş özellikle Slovak futbolcusu Robert Vittek'ten gelecek sezonda büyük bir patlama bekliyor.

Vittek Planı

 

Burak Yılmaz’ın takımdan ayrılacak olması nedeniyle forvet arayışlarını hızlandıran Bordo-Mavililer, kaliteli bir yabancıyı kadroya katmak için çalışmalarını sürdürüyor. Teknik patron Şenol Güneş ise geçtiğimiz sezon yeterince verim alamadığı oyuncularından da üst düzey performans bekliyor. Başarılı teknik adamın gelecek sezonda büyük işler beklediği oyuncuların başında ise Robert Vittek geliyor. Slovak oyuncunun da adının sürekli olarak kiralık verilecek oyuncular arasından gösterilmesi nedeniyle, Güneş ile özel bir görüşme yaptığı bildirilirken, tecrübeli teknik adamın kendisine, “Seni kiralamayı ya da satmayı düşünmüyorum. Gerçek Vittek’in neler yapabileceği ortada. Trabzonspor formasıyla büyük işler başaracak kumaşa sahipsin” diyerek öğrencisine güvenini ortaya koyduğu ifade edildi. 
 
Burak Yılmaz örneğinde olduğu gibi, Bordo-Mavili forma ile yeniden yıldızını parlatabilecek potansiyele sahip futbolcular arasında Henrique ve Halil de var. Şenol Güneş’in bu oyuncuların kamp dönemindeki performanslarını değerlendirdikten sonra, forvet hattına yapılacak takviye hakkında kesin kararını vereceği de gelen bilgiler arasında.
Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2012, 09:25
YORUM EKLE

banner47