'Üzerimize Oyunlar Oynanıyor'

Trabzonspor’un 14 Şubat Cumartesi günü yapılacak Divan Başkanlığı seçimlerinde aday olan Nadir Saral, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’nde basın toplantısı düzenledi.

'Üzerimize Oyunlar Oynanıyor'
Nadir Saral, sözlerine, "Enerjimizi birbirimizle kavga ederek değil, dışarıdan gelen, üzerimizde oynanan oyunlara karşı harcamamızın daha doğru olacağını düşünüyorum" diyerek başladı. Nadir Saral, daha sonra şunları söyledi:
 
"KENDİMİZİ SORGULADIK MI"
 
"Federasyon bizi sevmiyor. En son yaşadığımız olaylar da gösteriyor ki; hakemler, takımlar bizi sevmiyor. Bundan şikayet ediyoruz. Bir kere kendimizi sorguladık mı? Biz camia olarak birbirimizi seviyor muyuz? Önce birbirimizi seveceğiz, sonra eleştiri kültürünü geliştireceğiz. Sonra da bu kulüpte birlik beraberliğin nerede eksik olduğuna bakacağız. Birlik ve beraberlik olmazsa olmazımızdır. Seçildiğimiz zaman çok iddialı eylemlerde bulunarak küskünleri barıştıracağız gibi afaki şeyler söylemiyorum. Ama bu yolda yürüyeceğimizi, bütün gayretimizin bu yönde olacağını ifade etmek isterim."
 
“İÇ DENETİM NİYETİMİZ YOK”
 
Nadir Saral, başkan seçildiği takdirde yapacaklarını sıralarken de şunları söyledi:
 
"Kulübün idari, hukuki ve mali yönden iç denetimini yapmak gibi bir niyetimiz asla yok. Bu işleri yapacak merciler genel kurulda belirlenmiştir. İcra organıdır. Hukuk kurulları vardır. Biz eksik gördüğümüz yerde tavsiyelerde bulunacağız. Kimse bizden kavga beklemesin. Kimseye de gökteki yıldızları vaad etmiyoruz. Benim yönetimin adayı olduğumu söylüyorlar. Kimsenin tavsiyesiyle aday olmam, kimsenin adayı olmam."
 
Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2015, 13:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER