'Unutmayacağız' Tişörtüyle Çıktılar

Antalya’nın Kemer İlçesi’nde babasına siper olmak isterken bıçaklanarak öldürülen 16 yaşındaki Hüseyin Karakoç’un futbol oynadığı Yeşil Kemerspor’da futbolcular ve teknik heyet, antrenmana Karakoç’un fotoğrafı ve ’Unutmayacağız’ yazılı tişörtlerle çıktı.

'Unutmayacağız' Tişörtüyle Çıktılar
 
Geçen çarşamba akşamı Kemer’de borç- alacak anlaşmazlığı yaşadığı Şehmuz Karakoç’un kasabına giden restoran işletmecisi Metin Yamaç bıçak çekince Hüseyin Karakoç babasına siper oldu. Hüseyin Karakoç, göğsüne aldığı bıçak darbesi sonucu yaşamını yitirdi.
 
Futbolculuk yaptığı Süper Amatör Küme’de mücadele eden Yeşil Kemerspor’un bugün yapılan ilk antrenmanında Hüseyin Karakoç unutulmadı. Takım arkadaşları, teknik heyet ve yönetim kurulu antrenmana, üzerinde Hüseyin Karakoç’un fotoğrafı ile ’Unutmayacağız’ yazılı tişörtlerle çıktı.
 
TÜM MAÇLAR HÜSEYİN İÇİN
 
Yeşil Kemerspor Teknik Direktörü Mustafa Öğüt, olaydan büyük üzüntü duyduklarını belirterek, "Bugün, Hüseyin’siz ilk idmanımıza çıkıyoruz. Bundan sonra yapacağımız tüm idmanlar ve maçlar kardeşimiz Hüseyin içindir. Onun akıttığı ter kendi üzerimizdeymiş gibi bütün maçlarda, bütün idmanlarda bu işi onun için devam ettireceğiz" dedi.
 
Yeşil Kemerspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Reşat Aydoğdu, bundan sonraki her maça Hüseyin için çıkacaklarını aktardı. Yönetim kurulu üyesi Ömer Zeybek de futbolculardan Hüseyin Karakoç’u 12’nci adam gibi görerek oynamalarını istedi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2014, 17:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER