banner9

Unıcef'in İşbirliği Yaptığı 4 Spor Kulübü Arasına Galatasaray Da Girdi

Unıcef’in işbirliği yaptığı 4 spor kulübü arasına Galatasaray da girdi

Unıcef'in İşbirliği Yaptığı 4 Spor Kulübü Arasına Galatasaray Da Girdi
Barcelona, Manchester United ve Olympiakos’tan sonra Galatasaray da UNICEF ile iş birliğine imzayı atttı 
 
Galatasaray Başkanı Özbek: "Bütün Galatasaraylıları UNICEF ile yapılan bu iş birliğine destek olmaya ve el vermeye davet ediyorum"
 
Galatasaray, UNICEF (Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu) ile çocuk hakları konusunda farkındalık yaratmak, UNICEF’in Türkiye’de ve dünyada yürüttüğü programlara destek sağlamak için iş birliğine imza attı. Barcelona, Manchester United ve Olympiakos’tan sonra UNICEF’in işbirliği yaptığı 4 spor kulübü arasına Galatasaray da girmiş oldu.
 
Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda düzenlenen törene; Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray Spor Kulübü Ticaret Direktörü ve Mağazacılık AŞ Genel Müdürü Ali Öğüdücü, UNICEF Türkiye Milli Komitesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Tezer Kutluk, UNICEF Türkiye Milli Komitesi Genel Müdürü Sanem Bilgin Erkurt katıldı.
 
Galatasaraylı sporcuların çocuklar için dileklerini paylaştığı filmin gösteriminin ardından konuşan Dursun Özbek, "Bütün Galatasaraylıları UNICEF ile yapılan bu iş birliğine destek olmaya ve el vermeye davet ediyorum. UNICEF ile yapılan bu ortaklık bizleri de çok heyecanlandırmış ve mutlu etmiştir" dedi.
Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2017, 11:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER