UEFA Bir Daha Ceza Veremez!

Ali Koç kendinden emin konuştu: ''UEFA'nın bize ceza verme hakkı yok, biz cezamızı geçen sene çektik. Bundan sonrası kötü niyet, art niyettir''!

UEFA Bir Daha Ceza Veremez!

 

Fenerbahçe'nin eski Asbaşkanı Ali Koç, "Bu sezon Şampiyonlar Ligi'ne alınacak mıyız?" diye merak eden camiaya umut aşıladı! UEFA'nın çok fazla kamuoyu baskısı altında kaldığını vurgulayan Koç, "UEFA'nın bize ceza verme hakkı yok, biz cezamızı geçen sene çektik. Bundan sonrası kötü niyet, art niyettir" dedi. 
Ali Koç: "UEFA ceza veremez, verirse art niyetlidir"
  
Şenes Erzik'e de sitemkar bir şekilde çağrıda bulunan Ali Koç, "İnşallah Şenes Bey ilk defa Türkiye adına bu kadar önemli bir konuda ciddi bir katkı sağlar. Çünkü Şenes Bey'e 2020 Türkiye'ye verilecek dendi. Bırakın 2020'nin Türkiye'ye verilmesini, Mart kongresinde Türkiye'ye aday çıktı. Bir de süre uzatıldı, sanki daha yeni adaylar çıksın diye. Dolayısıyla burada Şenes Bey'e de çok büyük iş düşüyor, federasyonumuza da çok büyük iş düşüyor. Federasyonumuzun UEFA'yı ikna etmesi gerekiyor. Ki kendisinden evvelki federasyon çok art niyetle bu konuya yaklaştı. Biliyor musunuz, bütün resmi bilgilendirmeler Fenerbahçe üzerinden yapılmış UEFA'ya" dedi.
Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2012, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER