Ücretsiz Maçın Biletleri Dağıtıldı

UEFA Şampiyonlar liginde ülkemizi temsil eden Konak belediyespor bayan takımı’nın yarın saat:19.00’da Polonya takımı Unia Raciborz ile oynayacağı maçın biletleri İzmir’in kalabalık mekânlarında görevliler tarafından dağıtıldı.

Ücretsiz Maçın Biletleri Dağıtıldı

Konak Belediyespor Kadın Futbol Takımı’nın Polonya’nın RTP Unia Raciborz takımı ile Alsancak Stadı’nda yapacağı maçın biletleri bando eşliğinde dağıtıldı.

Roman bandosunun eğlenceli müziği eşliğinde maç biletlerini vatandaşlara dağıtan Konak Belediyesi, Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde renkli görüntülere ev sahipliği yaptı. Vatandaşın dikkatini çekmek için müzikli duyuru gerçekleştiren Konak Belediyesi, Roman havaları eşliğinde İzmirlileri yarınki maça davet etti. Ritme kendilerini kaptıran vatandaşlar, müziklerle danslarla tempoya eşlik etmeyi ihmal etmedi. Bilet dağıtan patenli gençler de bir o kadar ilgi gördü.

Kemeraltı’nda, Göztepe Parkı’nda ve Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde İzmirlilere 15 bin bilet dağıtıldı. 7’den 70’e bütün İzmirlileri kadın futbol takımına destek vermeye davet eden Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, seyircinin desteğini arkalarına almak istediklerini belirtti. Tartan, Şampiyon Kulüpler Kupası’nda ülkemizi temsil eden Konak Belediyespor Kadın Futbol Takımı’na İzmirlilerin sahip çıkmasını istedi.

 Maç saatine kadar biletler stat girişinde de ücretsiz dağıtılmaya devam edilecek.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2013, 18:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER