banner51

Türkiye Kupası Sonuçları

Türkiye Kupası'nda ikinci tur maçları başladı.

Türkiye Kupası Sonuçları
Futbolda Türkiye Kupası 2. tur müsabakaları başladı. Tek maçlı eleminasyon sistemiyle 23, 24 ve 25 Eylül'de oynanacak 2. tur müsabakalarının programı ve sonuçları şöyle;
 
23 Eylül Salı:
Trabzon Akçaabat 0 - 0 Denizlispor (Pen: 4-2)
Tekirdağspor 1 - 5 Çaykur Rizespor
Bayrampaşa 1 - 1 Adanaspor (Pen: 5-4)
Çorum Belediyespor 2 - 2 Manisaspor (Pen: 3-4)
Yeni Diyarbakır 1 - 2 Samsunspor
Osmanlıspor 0 - 2 Kırıkhanspor
Bucaspor 2 - 1 Batman Petrolspor (Yeni Buca)
Konya Anadolu Selçukspor  1 - 2 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor
Kayserispor 7 - 0 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor
Göztepe 2 - 1 Bursa Nilüferspor
20.30 Tarsus İdmanyurdu-Eskişehirspor
 
24 Eylül Çarşamba:
13.00 Hacettepe-Torku Konyaspor (Cebeci İnönü)
13.00 Cizrespor-Aydınspor 1923 (Silopi İlçe)
14.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Adliyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
14.30 Ofspor-Tire 1922 (Of İlçe)
14.30 Bayburt Grup Özel İdare-Pendikspor (Genç Osman)
14.30 FBM Makina Balçova Yaşam-Balıkesirspor (Kemalpaşa Ulucak)
15.00 İnegölspor-Niğde Belediyespor (İnegöl İlçe)
15.00 Tepecikspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Tepecik)
15.00 Gölbaşıspor-Kırklarelispor (Gölbaşı İlçe)
15.00 BUGSAŞ Spor-68 Yeni Aksarayspor (OSTİM)
15.00 Çankırıspor-Nazilli Belediyespor (Çankırı Ilgaz)
15.00 Sandıklıspor-Kocaeli Birlikspor (Sandıklı İlçe)
15.00 Zonguldak Kömürspor-Gümüşhanespor (Karaelmas Kemal Köksal)
15.00 Tuzlaspor-Kartalspor (Tuzla Belediye)
15.00 Yeşil Bursa-1461 Trabzon (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)
15.00 Sarıyer-Turgutluspor (Yusuf Ziya Öniş)
15.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Kütahya Dumlupınar)
15.00 Fatih Karagümrük-Bandırmaspor (Vefa)
15.00 Hatayspor-Gaziosmanpaşa (Antakya Atatürk)
15.00 Ümraniyespor-Pazarspor (Ümraniye Belediye İlçe)
15.00 Keçiörengücü-Boluspor (Aktepe)
15.00 Körfez İskenderunspor-Albimo Alanyaspor (İskenderun 5 Temmuz)
15.00 Sakaryaspor-Giresunspor (Sakarya Atatürk)
16.00 Kahramanmaraşspor-12 Bingölspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
17.00 Yeni Malatyaspor-Eyüpspor (Malatya İnönü)
18.00 Adana Demirspor-İstanbul Güngörenspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
18.00 Orduspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Ordu 19 Eylül)
18.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Etimesgut Belediyespor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
18.00 Mersin İdmanyurdu-Kemer Tekirovaspor (Tarsus İlçe)
19.00 Fethiyespor-Derincespor (Fethiye İlçe)
19.00 MKE Ankaragücü-Gölcükspor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Altınordu-Menemen Belediyespor (İzmir Atatürk)
20.30 Karşıyaka-Altay (Yeni Buca)
 
25 Eylül Perşembe:
14.30 Erzin Belediyespor-Gaziantepspor (Reyhanlı Tayfur Sökmen)
16.00 Şanlıurfaspor-Sivas 4 Eylül Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
16.00 Elazığspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Elazığ Atatürk)
18.00 Antalyaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Akdeniz Üniversitesi)
20.30 İstanbul Başakşehir-Tokatspor (Başakşehir Fatih Terim)
Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2014, 21:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER