banner51

Trabzonsporlu Onur'un Çapraz Bağları Koptu

Trabzonspor’un dün akşam oynadığı Vegia Varşova müsaakasında sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kalan kaleci Recep Onur Kıvrak’ın çapraz bağlarının koptuğu anlaşıldı.

Trabzonsporlu Onur'un Çapraz Bağları Koptu
Karşılaşmanın 2’nci yarısında bir pozisyonda ayağı zemine takılınca sol dizinden sakatlanınca stadı koltuk değnekleriyle terkeden kaptan Onur, bu sabah 2 defa MR çektirdi. Sol ön çapraz bağlarının koptuğu anlaşılan Onur’un en az 6 ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı.
 
3 FUTBOLCU İÇİN AÇIKLAMA YAPILDI
 
Kulüp doktoru Hasan Bozdoğan’ın bu sabah kontrolden geçirilen Onur, Legia Varşova maçında kafa topu pozisyonunda rakibinin dirseğinin çarpması sonucu elmacık kemiği kırılan Avraam Papadapoulos ve Kevin Constant’ın son durumlarıyla ilgili olarak Trabzonspor internet sitesinde yaptığı açıklama şöyle:
 
"ONUR AMELİYAT OLACAK"
 
"Maç sırasında kaptanımız Onur’un sol dizinde ciddi bir sıkıntı olduğunu tespit ettik. Bugün çekilen MR’ı neticesinde Onur’un sol diz ön çapraz bağlarında kopukluk teşhis edildi. Bu nedenle kaptan Onur’un operasyon geçirmesi gerekiyor. Operasyonun iyi geçmesi halinde Onur 6 ay sonra antrenmanlara başlayabilecek. Avraam Papadapoulos’un sol elmacık kemiğinde kırık tespit ettik. Bu sabah küçük bir operasyon geçirdi. Sağlık durumu iyi. Ancak birkaç gün dinlendikten sonra özel bir maske ile antrenmanlara başlayabilir."
 
KEVİN’İN DURUMU SONRA BELLİ OLACAK
 
Dr.Bozdoğan, sol ayak bileğinde şişlik ve ödem bulunan Kevin Constant ile ilgili olarak da,  "Kevin’in rutin kontrolleri yapıldı ve MR’ı çekildi. MR neticesi çıktıktan sonra sağlık durumu hakkında daha detaylı bir açıklama yapabilirim" değerlendirmesinde bulundu.
 
GENÇ KALECİ UĞURCAN SÖZLEŞME İMZALADI
 
Kaptan Onur’un sakatlanmasının ardından yönetim, kadroda 3’üncü kaleci olan genç Uğurcan Çakır’la sözleşme imzaladı. Bordo mavili kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, "5 Nisan 1996 doğumlu kalecimiz Uğurcan Çakır’la 5 yıllık profesyonel sözleşme imzalandı" ifadesi kullanıldı.
 
BAYRAMLAŞMA 6 EKİM’DE
 
Trabzonspor’da bayramlaşma töreninin 6 Ekim pazartesi günü saat 14.00’te Trabzonspor Kadir Özcan Gençlik Geliştirme Merkezi’nde yapılacağı açıklandı.
 
 
Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2014, 15:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER