Torku Konyaspor'da Kocaman'la Devam

Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, sezon sonunas kadar teknik direktörleri Aykut Kocaman’la devam edeceklerini, futbolcularına da para cezasının verileceği açıkladı.

Torku Konyaspor'da Kocaman'la Devam
Başkan Ahmet Şan, yöneticilerle birlikte bir otelde basın toplantısı düzenledi. Son haftalarda alınan mağlubiyetlerle birlikte yönetime karşı algı operasyonu başlatıldığını vurgulayan Başkan Ahmet Şan, şöyle dedi:
 
"Özellikle transferlerin yanlış yapıldığı, Marica ve Djalma’nın sakat olarak alındığı haberleri çıktı. Bu futbolcularımız takımımızda oynamaya başladıktan sonra sakatlanmışlardır. Aykut Kocaman’ın istediği tüm transferler yapılmıştır. Önümüzdeki haftalara birlik beraberlik içerisinde girmek istiyoruz. Kulübümüzü yıpratarak bir yere varamayız."
 
"YOLA DEVAM EDECEĞİZ"
 
Sezon sonuna kadar aynı yönetim ve teknik heyetle devam edileceğini belirten Başkan Ahmet Şan, şöyle devam etti:
 
"Birileri hakemleri arıyor, ancak biz aramadık. Merkez Hakem Kurulu’na tepkimizi sürekli söylüyoruz. Verilmeyen penaltılarımız çok fazla konuşulmuyor. Şimdi önümüzde Fenerbahçe maçı var. Nasıl bir tiyatro oynanacak, merak ediyorum. Taraftarlarımıza da sesleniyorum, sakin olsunlar. Onlara da teşekkür ediyorum. Bu sezon Türkiye liglerinin en centilmen taraftarına sahibiz. Sezon sonunda da eteğimizdeki taşları dökelim. Ama sezon sonuna kadar takım bu, teknik heyet bu, yönetim de bu. Özellikle şu son maçlarda performans düşüşünde futbolcularımızla görüşülecek. Kendilerine yönetmelik çerçevesinde yaptırımlar yapılacak, uyarılar yapılacak, cezalar verilecek.’’
 
Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2015, 15:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER