banner51

Terim'e Cevap: 'Beni Bağlamaz!'

Fatih Terim'in, bir soru üzerine yaptığı açıklamada Aykut Kocaman'a ismiyle hitap etmesi, Fenerbahçe teknik patronuna soruldu.

Terim'e Cevap: 'Beni Bağlamaz!'

 

Galatasaray'ın Ziraat Türkiye Kupası'nda oynadığı Balıkesirspor maçı sonrası Fatih Terim'e, medyada yer alan 'Galatasaray muhabirleri Fatih Terim'den korkuyor...' haberi hatırlatılmış, Terim de "Bunu Aykut Kocaman söyledi deniyor" demişti.
 
Terim'in, ''Benim bildiğim Aykut, birine bir şey söyleyecekse, direkt söyleyecek kalitede ve kişiliktedir'' sözlerinin, Kocaman'a ismiyle hitap etmesi nedeniyle, Fenerbahçe camiasında rahatsızlık yarattığı ileri sürülmüştü.
 
Sarı lacivertli takımın dün oynadığı ve tur atladığı Pendikspor maçı sonrası, bu durum Aykut Kocaman'a soruldu.
 
''Fenerbahçe camiası, isminizle hitap edildiğinde çok büyük tepki gösteriyor, bu sizi rahatsız ediyor mu? Derbide ortamın gerilmemesi için Fatih Terim ile basın toplantısı yapmayı düşünür müsünüz?'' şeklindeki soruya Kocaman şu yanıtı verdi:
 
''Şu an için gerginliği çağırmanın bir anlamı yok. Benim böyle bir beklentim yok. Fatih hoca veya herhangi biri tarafından ismimle hitap edilmesi beni bozmaz. Söyleyeni bağlar, beni hiç bağlamaz. Ben mümkün olduğu kadar insanlara dikkat ederek hitap etmeye çalışıyorum. Fenerbahçelilerin de bu konuda alıngan olmasına hiç gerek yok. Bir bakarlar kişiye, söyleyene, karar verirler. Beni hiç rahatsız etmiyor.''
Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2012, 09:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER