Tekrar Osman Özköylü'yü İstiyorlar

PTT 1’inci Lig’de Kayseri Erciyespor yenilgisinin ardından istifa eden teknik direktörleri Osman Özköylü’nün dönmesi için açıklama yapan Adana Demirsporlu futbolcular, "İstikrar yakalanacaksa, bu Osman Özköylü ile olacak. Hocamızı tekrar takımın başında görmek istiyoruz" dediler.

Tekrar Osman Özköylü'yü İstiyorlar
Adana Demirspor Tesisleri’nde yapılan basın açıklamasına takımdaki tüm futbolcular katıldı. Futbolculardan Burak Çalık, camia olarak zor bir süreçten geçtiklerini belirtirken şunları söyledi:
 
"Bu süreçte de hocamız Osman Özköylü görevinden istifa etmişti. Yönetim kurulumuz da bunu onayladı. Bizler her ne kadar yönetim kurulunun aldığı kararlara saygılıda olsak, bu süreçte Osman Özköylü hocamızın tek sorumlu olduğuna inanmıyoruz. Belki de en günahsızımız oydu. Yaklaşık 5.5 aydır hocamız ve ekibiyle olan ciddi bir uyum içerisinde çalışma süreci gerçekleştirdik. Bu sürecinde getirisi olarak biz tekrar takımın başında görmek istiyoruz. Burada tasarruf tabiki yönetim kurulumuzun. Kabul ederler veya etmezler, Osman hoca gelir ya da gelmez ama bizler onu tekrar takımın başında görmek istiyoruz. Çünkü tüm takım arkadaşlarımda vicdan olarak bir rahatsızlık var. Burada en az günahı olan insan ayrıldı aramızdan."
 
BAŞARI OSMAN HOCAYLA GELECEK
 
Osman Özköylü’nün açıklamalarının ardından aralarındaki bağın daha da güçlendiğini ifade eden Burak Çalık, sözlerine şöyle devam etti:
 
"Eğer hocamız ile aramızdaki bağlar kopmuş olsaydı, buradaki oynayan oynamayan herkes bu görüşü savunmazdı. Bizim hocamızla bir gönül bağımız var. Bu bağı hiç kimse koparamaz. Üzgün olması, sinirli olması tabiki çok normal ve doğal. Çünkü çok inanarak kurduğu bir ekip. Burada bir başarı olacaksa, bu Osman Özköylü ile olacak. Bir istikrar yakalanacaksa bu Osman Özköylü ile yakalanacak. Futbolda bazı şeylerin değişmesi gerektiğine inanıyoruz. İhtiyacımız olan istikrar, bugün bu takımdan 20 futbolcu gider, yerine 20 futbolcu gelir. Ama bir 21 yıl daha bu hasret devam eder. Er yada geç bir başarı gelecek, bu başarı da Osman Özköylü ile gelecek. Başkanımızla da konuştuk, sağolsun o da bize destek verdi. Şu an tüm herkeste kenetlenme var. Herkes Osman hocanın bu takımı başarıya götüreceğini biliyor ve inanıyor."
 
Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2015, 14:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER