banner9

Tecrübeli Kaleci Volkan'dan Açıklama

Fenerbahçe'nin tecrübeli kalecisi Volkan Demirel, Beşiktaş karşısında sezonun en iyi futbolunu oynadıklarını belirtirken, aldıkları mağlubiyet nedeniyle taraftarından özür diledi.

Tecrübeli Kaleci Volkan'dan Açıklama
Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanan ve Beşiktaş'ın Fenerbahçe'yi 3-2 mağlup ettiği maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Volkan Demirel, "Maça iyi başladık ama takım olarak yaptığımız hatalar, duran toplardan 2 tane gol yememize sebep oldu. Daha çok konsantre olmamız lazım. Bunlar, seviyesi yüksek maçlar. Beşiktaş'ın da yan toplarda iyi olduğunu biliyorduk. Çalıştık ama şanssız goller oluyor. 3 kere geldiler, gol oldu. Biz ise çok pozisyon bulduk. Bunlar bahane değil. Bence sezonun en iyi futbolunu oynadık. Bunlar futbolda var, tüm taraftarımızdan özür diliyoruz. Önümüzdeki maçlarda telafi edeceğiz" diye konuştu.
 
Tecrübeli kaleci, karşılaşmanın hakemini ise şöyle değerlendirdi:
 
"Hakem faktörü de var. Kontrolü kaybettiğini düşünüyorum. Ersan'ın atılması lazımdı. Artık futbolda haklar çok yenmeye başladı. Sadece bizim için konuşmuyorum, diğer takımlar için de konuşuyorum. Biraz daha dikkat edilmesi lazım. Emek veriyoruz. En azından berabere kalınıp dönülebilirdi, ama olsun, futbol bu. Tüm takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.
 
Her maça kazanmak için çıktıklarını da vurgulayan Volkan Demirel, "Fenerbahçe forması giyen her futbolcu her maça kazanmak için çıkar. Takıma kimin geldiği, kimin gittiği önemli değildir. Her maça kazanmak için çıkmakla mecburuz. Ama futbol bu, 3 sonuçlu. Kazanmak da var, beraberlik de, yenilmek de. Bugün mağlup olduk ama önümüzdeki haftalarda telafi edeceğiz" ifadesini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2015, 23:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER