banner51

Taraftar Ayaklandı!

Ekonomik sıkıntılardan başını kaldıramayan Beşiktaş, yeni sezonda maçlarını TT Arena'da oynamak istiyor. Siyah-Beyazlı taraftarlar ise Arena fikrine karşı çıkıp bir görüşte birleşiyor: Bu sezon da İnönü'de kalalım. Bize ruh lazım, yıkmayın!

Taraftar Ayaklandı!

 

Beşiktaş’ta yılan hikayesine dönen stat konusu hala çözüme kavuşamadı. Uzun süredir TT Arena’da maçlarını oynamak için uğraşan Siyah-Beyazlı yöneticilere Galatasaray cephesi karşı çıkmış, ezeli rakip Fenerbahçe ise Beşiktaş’a kapılarını sonuna kadar açmıştı. Kartal’da bunlar yaşanırken, taraftarlar da söze girdi. Forumlarda bir araya gelen Siyah-Beyazlılar, bir görüşte birleşti: Bu sezon da İnönü’de kalalım. Bize ruh lazım, yıkmayın. Ulaşımın zorluğuna, stattaki kocaman Galatasaray bayraklarına da dikkat çeken taraftarlar, “Zaten zor dönemlerden geçiyoruz. Farklı bir statta oynamak, İnönü’nün ruhundan uzak kalmak bizi daha da geriye götürür. Ekonomik sıkıntılar yaşadığımız bu zamanlarda İnönü’de kalmak Beşiktaş için en iyisi olacaktır” yorumunda bulundular.
 
Fenerbahçe Asbaşkanı Abdullah Kiğılı, “Şu an itibariyle Beşiktaş tarafından bize gelen bir teklif yok. Eğer gelirse de bu konuyu yönetim kurulumuzda değerlendiririz” dedi. Beşiktaşlı yöneticilerin Şükrü Saraçoğlu için düşünceleri merak konusuyken, taraftarlar bir kez daha yineledi: Bize ruh lazım, İnönü’de kalalım...
Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2012, 09:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER