banner51

Soyunma Odaları

Eskişehirspor’un kendi sahasında 2-1 galip geldiği Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor maçı sonrasında her iki takımın teknik direktörü düzenlenen basın toplantısında karşılaşmayı değerlendirdi.

Soyunma Odaları
 
Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, "Sezon başından bu yana ilk defa bu kadar düşündüğümüzün altında oynadık. Eskişehirspor’u kutluyorum ve galibiyeti hak etti. Artık biz bundan sonraki maça bakacağız. Bizim için Balıkesir kendi sahamızdaki maç önemli. Buradaki hataları görüp inşallah Balıkesir maçında tekrarlamayacağız" dedi. 
 
Eskişehirspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam da sabırlı oynayarak maçtan galip ayrıldıkları söyledi. Taraftarlara da desteklerinden dolayı teşekkür eden Ertuğrul Sağlam şöyle konuştu:
 
"Bizim için önemli bir karşılaşmaydı. Sivas’taki mücadelemiz, oyunu kazanmak için ortaya koyduğumuz istek arzu ve 90 artı 5’te gelen gol, inşallah dedik sezon başından beri başımıza gelen hem hakem şansızlıklarının hem de futbol şansızlıklarının sonu olmuştur,  ki  öyle bir inancımız da vardı. Bugün tabi bu beklenti ve istekle oyuncularımızda sorumluluk aldı. Oyuncularımız sorumluluk alırken tabi bir sorumluluk alan grup da taraftardı. Sağ olsunlar onlar da sezon başından beri en kalabalık şekilde maçın başından bitiş düdüğüne kadar bizi canı gönülden çok olumlu bir şekilde bizi desteklediler.  Tabi onlar için de çok sevindim. Bu taraftar daha büyük başarıları yaşamaya layık, daha büyük mutlulukları yaşamak onların da hakkı. İnşallah geçen hafta başladık bu hafta devam ettik. Özellikle Fenerbahçe maçı bizim için güzel bir fırsat aslında. Böyle moralimiz motivasyonumuz artmışken Fenerbahçe ile oynamak. Ki o maçların motivasyonu farklı olur biliyorsunuz. İnşallah bu çıkışı devam ettirmek isteyeceğiz. Ben taraftarlarımıza ve oyuncularımıza teşekkür ederken Erciyesspor’a da bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum. İnşallah takımımız daha iyi olacak buna inanıyorum.  Eksikliklerimizi gidereceğiz ama şunu açık yüreklilikle söylüyorum yani hakem şansızlıkları, futbol şansızlıkları çok böyle kötü kaybettiğimiz maçlar baktığımız zaman zaten bu takımın yeni burası değildi. Ama futbolun bir gerçeği var. Maçlar oynanıyor bitiyor sonuçlar ortaya çıkıyor ve puan cetvelinde o kadar puan alıyorsunuz. Biz bunu başaramamıştık bugüne kadar İnşallah bundan sonra iyi gidişatımız devam edecek. Ben buna inanıyorum, taraftarımıza inanıyorum., oyuncularımıza inanıyorum. Bugün de iyi bir futbol oldu. Yine şansız bir gol. Ondan sonra bırakmadık maçı. Oynadık, sabırlı oynadık. Pozisyon ürettik, pozisyon kaçırdık. Ama sonuçta hak ettiğimiz galibiyeti getiren golü bulduk. İyi oldu, inşallah devam edecek."
 
 
 
FOTOĞRAF
Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2014, 19:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER