'Şota Tartışan Cavanda'yı Kovdu'

Trabzonspor antrenmanında paslaşma yüzünden Mehmet Ekici ile tartışan Luis Cavanda, teknik direktör Şota Arveladze tarafından soyunma odasına gönderildi.

'Şota Tartışan Cavanda'yı Kovdu'
Trabzonspor’da sular durulmuyor. PFDK kararları sonrasında sahası iki maç kapatılan, Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ve 8 yöneticisi uzun süreli hak mahrumiyeti cezası yiyen Trabzonspor’da takımın huzuru da bozuldu. Sabah antrenmanında bir pozisyon sırasında Mehmet Ekici ile Luis Cavanda tartıştı.
 
Çift kale sırasında aynı takımda yer alan Mehmet Ekici ile Cavanda, bir atak sırasında paslaşma yüzünden tartışma çıktı. Atağı başlatan Mehmet Ekici, sağ kanattan bindirme yapan Cavanda’ya pas atmadı. Daha sonra Cavanda’nın yanına kadar top sürerek gelen Mehmet’in, koşmasını söylediği Belçikalı oyuncu tepki gösterdi ve oyunu bıraktı. Mehmet’in konuşmak için yanına gitmek istediği Cavanda, sırtını dönerek saha kenarına doğru ilerledi. Bu sırada Mbia ve Aykut, Belçikalı oyuncuyu sakinleştirmeye çalıştı. Tartışma nedeniyle Şota Arveladze, oyunu durdurdu ve su molası verdi.
 
"BÖYLE TAKIM OLAMAYIZ"
 
Bu sırada Mehmet Ekici, sahanın ortasında, "Böyle kazanamayız, böyle takım olamayız. Herkes birbiri için koşacak, kimse bırakmayacak" dedi. Şota Arveladze’nin de, ’’Evet, doğru diyor. Böyle kazanamayız’’ sözleri dikkat çekti.
 
CAVANDA SOYUNMA ODASINA GÖNDERİLDİ
 
Su molasının ardından tüm takımı saha ortasında toplayan teknik direktör Şota’da Cavanda’dan pozisyonu anlatmasını istedi. Hararetli bir şekilde arkadaşlarına olayı anlatan Cavanda, daha sonra Şota tarafından soyunma odasına gönderildi. Bu sırada Constant’ın Cavanda’yı durdurmaya çalışması dikkat çekti.
 
MARİN EKSİK
 
Trabzonspor’un Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdüğü sabah antrenmanına sakatlığı süren Marko Marin katılmadı. Antrenman öncesi minik öğrenciler teknik direktör Şota’ya çiçek verdi ve futbolcularla fotoğraf çektirdi. Çift kale sırasında ayağına darbe alan Mustafa Yumlu ise çalışmaya devam edemedi.
Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2015, 12:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER