Şimşek'ten Ofoedu'ya Tepki!

Karşıyaka teknik direktörü Yusuf Şimşek, 56 bin dolar alacağı yüzünden takımdan ayrılmak istediğini belirterek antrenmanlara çıkmayan Ofoedu'ya tepki gösterdi.

Yusuf Şimşek, "Para konusunda haklı olabilir ancak davranışı yanlış. Puan istikrarını yakalayan takım tam play off hattına yerleşmişken arkadaşlarını yalnız bıraktı. Devre arasına kadar 6 maç dayanıp, daha sonra ayrılabilirdi. Gideni durdurmayız" dedi. Şimşek, alacakları için Futbol Federasyonu'na başvuran Berkan konusundaki kararın yönetimde olduğunu söyledi. Takımda mali anlamda büyük sıkıntı olduğunu dile getiren Yusuf Şimşek, sözlerini şöyle sürdürdü:
 
"Oyuncularımın peşinat ve maaş alacakları var. Her takım gibi sıkıntı yaşıyoruz. Ayrılmayı düşünmüyorum ama ben de geçen haftalarda yönetime bu yüzden istifa edebileceğimi söyledim. Yönetim iyi niyetle çalışıyor. Para bekledikleri yerler var. Ödemelerin 2 hafta içinde yapılmasını bekliyoruz."
 
Öte yandan ekim ayında bakıma giren Çiğli'de tesislerin sahası hala hazır olmayan Karşıyaka, Giresunspor deplasmanına yine Menemen'de hazırlanacak.

 

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2014, 14:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER