Sezer'den Kaptana Yanıt

Beşiktaş'ta Sezer Öztürk ve İbrahim Toraman arasında yaşanan şok kavganın yankıları sürüyor. Sezer Öztürk, geçtiğimiz günlerde yaşanan kavga hakkında konuşan İbrahim Toraman'a yanıt verdi.

Sezer'den Kaptana Yanıt

Geçtiğimiz gün İbrahim Toraman'ın yaşananlar hakkında yapmış olduğu açıklamalara yanıt veren Sezer, yaptığı açıklamalarda takım arkadaşının "Ben Beşiktaş'ın menfaatleri için Sezer'i uyardım." sözlerine dair, "Sadece kendisi mi Beşiktaş için hareket ediyor? 'Sezer susuyor' imajı oluşsun istemiyorum. Beşiktaş'ın aleyhine giden ne vardı da bana uyarı yaptı Toraman onu bilmiyorum." ifadelerini kullandı.

Takım içerisinde herkesin olayların farkında olduğuna değinen Sezer, deneyimli oyuncunun kendisine küfür edip etmediğiyle ilgili soruya ise şu yanıtı verdi: "Onun cevabını vermek istemiyorum. Ama bir insanın bir insanı kırması için küfür ortaya çıkması gerekmiyor. Ben aptal mıyım durup dururken böyle bir şeye karışayım. Takım içerisinde kime sorarsanız olayda kim haklı, kim haksız söyler." diye konuştu.

Yaşanan olayları da anlatan Sezer, sözlerine şöyle devam etti: "İbrahim Toraman beni odasına falan davet etmedi. Davet eder gibi konuşmadı. Herkesin içinde 'Benim odama sen bir gelsene' tarzında tehdit eder gibi konuştu. Onu iki hafta önce uyarmıştım. Herkesin önünde böyle konuşmamasını söylemiştim. İnsan kendine dönüp bakmalı. Ben o an otobüste duymadım ama bana Toraman'ın arkamdan 'Fenerbahçe'nin artığı' tarzında konuştuğunu öğrendim. Fenerbahçe'den Beşiktaş'a futbolcu gelmeyecek mi? Biz nerede para kazanıyorsak oranın askerleriyiz."

Sezer, olaylarla ilgili özür dileyecek bir durumda olmadığını da savunarak, "Ben neden özür dileyeyim ki? Niçin özür dileyeyim? Her şeyi kendisi başlattı. 2-3 hafta önce uyardığım konu için özür dilemem. Ben nerede duracağımı bilirim. Sadece taraftardan özür diliyorum. Bu tatsız olaylar takımımızı gölgelemez." dedi.

Kasımpaşa'dan herhangi bir teklif almadığını da sözlerine ekleyen Sezer, takımda kalıp kalmayacağı hakkındaki soruya işe şu yanıtı verdi: "Şu an bunu bilemiyorum. Benim elimde olan bir şey değil."

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2013, 10:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER