banner9

Serdar Aziz Resmi İmzayı Attı

Galatasaray'ın Bursaspor'dan transfer ettiği Serdar Aziz, sarı kırmızılı ekibin Başkanı Dursun Özbek'in de katıldığı Türk Telekom Arena'da düzenlenen imza töreninde 4 yıllık sözleşmeye imza attı.

Türk Telekom Arena'da düzenlenen imza töreninde Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Serdar Aziz yer aldı.
 
Serdar Aziz, 'Benim için harika bir gün. Çok mutluyum. Dünya devi bir kulüpte olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hedefleri büyük olan bir insanım ve elimden geleni Galatasray için vereceğim. Bundan sonra ki süreçte büyük hedeflere ve şampiyonluklara koşacağız. Başkanımız bu transferle çok yakından ilgilendi. İnşallah hayırlısı olur.' dedi.
 
'BURADA OLDUĞUM İÇİN MUTLUYUM'
 
Galatasaray'ın uzun zamandır benimle ilgilenmesi büyük etken. Başka kulüplerden de teklif aldım ama bu önemli değil önemli olan burada olmam. Burada olduğum için ben ve ailem çok mutluyuz. Herşey benim için olumlu çok fazla yan etkenleri düşünmüyorum ve Galatasaray'da olmanın keyfini çıkartıyorum.
 
Daha önce teklifler almıştım ama o zamanlar daha gençtim. Şu an sorumluluk sahibiyim. Bursaspor kaptanı olarak buraya geldim. Daha önce gelmediğim için pişman değilim şu an tecrübem daha iyi. Şu an benim için herşey yolunda...
 
ÖZBEK: 'CAS'TAN YANIT BEKLİYORUM'
 
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ise, imza töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi:
 
"Geçtiğimiz dönemde bu takımın bir teknik kadrosu vardı. Takımın sezon bşaından beri gelen performansı değerlendiren bir rapor istedik ve ona göre değerlendirme yaptık. Bu çerçevede transferlere başladık. Bir kaç gün içinde teknik kadroyu açıklayacağız. Yarın CAS'tan bir yanıt bekliyorum. Buna göre hoca konusunda açıklama yapacağım.
 
'UEFA'NIN BİR SINIRLANDIRMASI VAR'
 
Büyük veya küçük bütçeli transfer olarak yaklamıyoruz. Galatasaray'ın geçen yıl ki performansı sornasında hazırlanan bir rapor ve biz buna göre hareket ediyoruz. Galatasaray'ın eksiklerini gidermek için transfer yapacağız. Önümüzdei sezona çok iyi hazırlanmak istiyoruz. Bütçeye gelince hesaplarımızı yaptık ve UEFA'nın bir sınırlaması var. Süper Lig'de oynayan bir çok kulüp için bu var ve bunu aşmanız mümkün değil. Hem transfer hem kulübün harcamaları çok yüksek seviyede ve sınırlara çok bağlı. Transfer yaparken, futbolcu maaşları ödenirken bunları düşünmek zorundayız. Biz sınırda bulunuyoruz ve limiti iyi tutmaya çalışıyoruz. Bunu keyfi bile olsa geçmek mümkün olmayacak.
Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2016, 15:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER